Wpis z mikrobloga

@Lawrence_z_Arabii: w Polsce panuje. Wyborcza pytała polaków nie swoich dziennikarzy. Jeżeli pytałaby swoich i miałbyś rację to odpowiedzi byłyby w stylu "ze zaspałem", "raz zgubiłem klucze od domu i musiałem wzywać ślusarza"
Ale tak nie było.
Bo idea wstydu za negatywne działania narodu z którym będzie się utożsamianym wbiła się w społeczeństwo. Czy może raczej nigdy nie wyszła, bo od niej zaczynaliśmy.
byli


@werdum18: Czemu byli? Przecież naród to wspólnota kulturowa, a nie biologiczna.

a jeśli to gruz albo eternit albo opony lub rtv (90% śmieci w lasach) to po odciskach palców szukamy czy po Rutkowskiego dzwonimy?


Możesz kupić fotokomórkę.

jeśli #!$%@?ą jakieś chore rzeczy to tak


No #!$%@?ą, np. zaczepiają dzieci wracające ze szkoły.

I nie pisz mi, że nie wszyscy, bo jakoś czytelnicy wyborczej pisali o CAŁEJ Polsce, na podstawie rzeczy
Pobierz L.....i - > byli

@werdum18: Czemu byli? Przecież naród to wspólnota kulturowa, a n...
źródło: comment_xBdnfig8FW3V5y02w4FoFezmECYVr8R4.jpg
w Polsce panuje. Wyborcza pytała polaków nie swoich dziennikarzy. Wyborcza pytała polaków nie swoich dziennikarzy. Jeżeli pytałaby swoich i miałbyś rację to odpowiedzi byłyby w stylu "ze zaspałem", "raz zgubiłem klucze od domu i musiałem wzywać ślusarza"


@Naxster: Czyli czytelnikami wyborczej są wyłącznie prawicowcy?
: A wg Ciebie rzeczy wymienione w tej ankiecie to są powodem do dumy, tak? Nie rozumiem was, przecież akurat wszystko co tam jest wymienione pojawia się również w memach z nosaczem sundajskim. Sama prawda, są to wady naszego społeczeństwa, które należy piętnować i eliminować - na tym polega mądry patriotyzm, a nie na twierdzeniu, że wszystko co polskie jest najlepsze na świecie.


@MiloszPrzemily: Zarówno czytelnicy Wyborczej, jak i wielbiciele memów
Ta lista oprócz 'disco polo' i 'nieprzyjęcie uchodźców' to sama prawda.

Czy któryś z punktów na tej liście nie występuję w Polsce?


@Krs90: Niemal każdy z tych punktów występuje wśród czytelników wyborczej, ale oni wolą pisać o całej Polsce, a nie o swoich wadach, bo wiadomo, że lewica w Polsce to "młodzi, wykształceni i z wielkich ośrodków" a tacy wad nie mają, dlatego nigdy się o tym nie mówi.
Niemal każdy z tych punktów występuje wśród czytelników wyborczej, ale oni wolą pisać o całej Polsce,


@Lawrence_z_Arabii: No tak, zapomniałem że ta cholerna lewica powoduje zanieczyszczenie środowiska i wywala śmieci do lasów. Na szczęście dumni prawicowcy chodzą i zbierają te śmieci po lasach, co byśmy zrobili bez naszej husarii... xD
Przecież mowa tutaj o całym kraju i całym społeczeństwie. Potwierdzasz tylko dokładnie jeden punkt z listy 'wewnętrzne podziały w Polsce'.
@Lawrence_z_Arabii: Ale jednak naigrawanie się z takich zachowań w naturalny sposób wpływa na postrzeganie ich jako "obciachowych", co zaś skłania odbiorców takich memów do eliminowania takich zachowań u siebie i piętnowania ich w swoim otoczeniu, więc profit!
@Lawrence_z_Arabii: > Czemu byli? Przecież naród to wspólnota kulturowa, a nie biologiczna.

@Lawrence_z_Arabii: urodzili się tu, mieli obywatelstwo polskie więc byli Polakami

Możesz kupić fotokomórkę.


@Lawrence_z_Arabii: odlatujesz juz całkowicie

@Lawrence_z_Arabii: nikt Ci nie broni wstydzić się za zachowanie Rafalali tylko ze ona jest jedna. Na 38 milionów obywateli. 1 osoba #!$%@? głupoty. Ile osób daje łapówki, kradnie, pali śmieciami w piecu?
No tak, zapomniałem że ta cholerna lewica powoduje zanieczyszczenie środowiska i wywala śmieci do lasów.


@Krs90: A co to, lewica to święte krowy i zanieczyszczeń nie produkują?

Przecież mowa tutaj o całym kraju i całym społeczeństwie.


Z którym czytelnicy wyborczej się nie utożsamiają i resztę społeczeństwa traktują jak jakąś najniższą kastę, a nie równych sobie ludzi.

Potwierdzasz tylko dokładnie jeden punkt z listy 'wewnętrzne podziały w Polsce'.


XDDDDDDDDDD

No tak, bo
Ale jednak naigrawanie się z takich zachowań w naturalny sposób wpływa na postrzeganie ich jako "obciachowych", co zaś skłania odbiorców takich memów do eliminowania takich zachowań u siebie i piętnowania ich w swoim otoczeniu, więc profit!


@MiloszPrzemily: Wyzwiska i wywyższanie się nie są nigdy profitem, inaczej profitem byłoby też wyzywanie wszystkich od "lewactwa".
A co to, lewica to święte krowy i zanieczyszczeń nie produkują?


@Lawrence_z_Arabii: No właśnie produkują. Dlatego mowa tutaj o całym społeczeństwie.
Ta lista to dość dobry przykład problemów w Polsce, niezależnie od gazety czy opcji politycznej.

No tak, bo jak nie popieram Wyborczej, to hurr durr dzielę naród XDD


@Lawrence_z_Arabii: Ja wyborczej nie czytam a jednak z listą się zgadzam.
urodzili się tu, mieli obywatelstwo polskie więc byli Polakami


@werdum18: XDDDDDDDDDD Nawet ONR nie ma tak idiotycznej definicji polskości i nie kategoryzuje ludzi po tym gdzie się urodzili.

Rozumiem, że dla ciebie murzyn urodzony w Afryce Polakiem być nie może, bo się w Polsce nie urodził?

odlatujesz juz całkowicie


Potwierdzasz tylko moje słowa, lewica narzeka dla własnego samopoczucia i poprawy ego, bo realnie nic nie chce zrobić.

nikt Ci nie broni
No właśnie produkują. Dlatego mowa tutaj o całym społeczeństwie.

Ta lista to dość dobry przykład problemów w Polsce, niezależnie od gazety czy opcji politycznej.


@Krs90: Czemu nie napisano tam ślepego wpatrzenia w Zachód i kompleksów powodujących, że ludzie z nimi uważają Polskę za coś gorszego od innych państw?

Może dlatego, że to cechy czytelników Wyborczej?
Czemu nie napisano tam ślepego wpatrzenia w Zachód i kompleksów powodujących, że ludzie z nimi uważają Polskę za coś gorszego od innych państw?

Może dlatego, że to cechy czytelników Wyborczej?


@Lawrence_z_Arabii: ponieważ jest to opinia czytelników Wyborczej, przez nich zebraną opinią części społeczeństwa, sam sobie odpowiedziałeś