Wpis z mikrobloga

KUURRRŁA JAK MOŻNA OBRAŻAĆ DUMNOM WIELKOM POLSKĘ HURRRR HWAŁA BOHATEROM WSTAJEMY Z KOLAN SUWERREN ŻOŁNIERZE WYKLENCI


Ty przedstawiłeś wersję jakiegoś fanatyka na prawicy.

Ja poniżej podam NORMĘ na lewicy:

@Ciuliczek: KUURRRŁA JAK MOŻNA BYĆ DUMNYM Z TEJ ZŁEJ, ZAŚCIANKOWEJ POLSKI HURRRR HWAŁA LGBT I IMIGRANTOM WALCZYMY Z RASIZMEM I HOMOFOBIO, TOLERANCJA! KAROL MARKS!!!
śmieci w lasach


@werdum18: oprócz śmieci w lasach (czego sam nienawidzę, szczególnie, że mieszkam blisko rezerwatu przyrody) masz tam takie kwiatki jak historia Polski, zaściankowa religijność czy rosnący nacjonalizm/rasizm. Ja na miejscu takiego oświeconego internacjonalisty bym #!$%@?ł z kraju, który jest takim strasznym zaściankiem, skoro większość jest jaka jest i nie ma zamiaru więcej słuchać oświeconych elit. Po co się tak męczyć?
Skoro można się za to wstydzić, to czy można być dumnym z AK, Husarii i innych tego typu rzeczy?


@Lawrence_z_Arabii: oczywiści że można nawet trzeba. Pytanie tylko co z tego mieliśmy ze walczylismy od Narwiku po Tobruk i o wolny Wiedeń? A no tak od Habsburgów dostalismy w prezencie zabory a od aliantów w Jałcie sowiecką okupację. Zauważ że sami "ojkofobowie" w tej ankiecie a za naszą historię wstydzi się tylko
oczywiści że można nawet trzeba


@werdum18: Widocznie jesteś "śmiesznym prawakiem" skoro jesteś dumny z czegoś, czego sam nie osiągnąłeś. Tak przynajmniej twierdzi w Polsce lewica. A przynajmniej twierdziła, do czasu aż w Polsce wróciła moda na otwarte przejawianie patriotyzmu.

Pytanie tylko co z tego mieliśmy ze walczylismy od Narwiku po Tobruk i o wolny Wiedeń?


@werdum18: Więcej niż z przyjęcia "uchodźców", a brak ich przyjęcia jest powodem do wstydu dla
@Lawrence_z_Arabii: > Widocznie jesteś "śmiesznym prawakiem" skoro jesteś dumny z czegoś, czego sam nie osiągnąłeś. Tak przynajmniej twierdzi w Polsce lewica.

@Lawrence_z_Arabii: no pewnie bo istnieją tylko dwie postawy dumny= prawicowiec. Obojętny=przebrzydły lewak. Nie podawałem piłki Lewandowskiemu ani nie uczyłem skakać Stocha a cieszę się z ich sukcesów i zwycięstw reprezentacji bo to reprezentanci Polski czyli mojego kraju

Więcej niż z przyjęcia "uchodźców"


@Lawrence_z_Arabii: zabory i okupacja to super