Wpis z mikrobloga

#coolstory #historia #niepasta #takbylo

Mirki jaka historia sprzed kilku minut. Mój najlepszy przyjaciel lubi (podobnie jak ja) eksperymentować z seksem i różnego typu praktykami. Ja lubię lateks on lubi mocne BDSM. Jego rodzina nic oczywiście o tym nie wie i jak odwiedza go w jego kawalerce raz na rok to wszystko jest ładnie pochowane. Kumpel ściąga często dziewuchy po imprezach, które chętne są zakosztowania niecodziennych zabaw i przez to zawsze ma 'pastylki' na erekcję, co by taka zabawa trwała jak najdłużej. Nie chce on jednak, żeby dziewuchy myślały że jest 'cienias' i bierze wspomagacze to przesypuje je do puszeczki po cukierkach miętowych. Kupuje najczęściej MAX ON - wyglądają jak małe mientuski i trzyma je na stoliku przy łóżku. Dzisiaj odwiedziła go rodzina z gówniakiem... wiem, już się domyślacie ( ͡° ͜ʖ ͡°) gówniak wyssał dwie pastylki samoczęstując się z puszeczki i krzywiąc się (bo to #!$%@? kwaśne jest) pochłonął dwie sztuki. Niestety nie zdążyłem zareagować, a mój przyjaciel pochłonięty przygotowaniem sałatki dla rodziny po prostu tego nie widział. Zabrałem szybko 'cukierki' i wrzuciłem na szafę. Długo jednak na efekt czekać nie trzeba było... po 30 minutach jest inba bo gówniak płacze, że 'siusiaczek twardy i nie chce opaść' i ręce mu się trzęsą... pałka sztywna i boli... generalnie chyba się po prostu przestraszył bo takiej erekcji w życiu nie miał. Ojciec gówniaka próbuje tłumaczyć, że to normalne, że faceci tak mają i pewnie dojrzewa... a ja jedyny wiem o co w całym tym gównie chodzi, ale siedzę cicho ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sytuacja jest rozwojowa, napiszę później jak się temat zakończy. Mam nadzieję, że gówniakowi nic się nie stanie - ktoś coś? Może do szpitala z nim jechać? Ale wtedy #!$%@?ę kumpla, że ma przy łóżku rakietę cukierków usztywniaczy... co robić?
latexlover - #coolstory #historia #niepasta #takbylo

Mirki jaka historia sprzed ki...

źródło: comment_vUsHPtr5QAqFm8rPUTVcbxiYQWKXzUL2.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
@grubymirek: nie wiesz jak to 'odleczyć'? domowym sposbem? napisałem SMSa kumplowi o całej akcji... jego mina bezcenna, ale #!$%@? go przy całej rodzinie i jechanie do szpitala ze sztywnym #!$%@? ośmiolatka to gruba żenada :/ widzę po jego minie, że on takiej decyzji nie podejmie :/
  • Odpowiedz
Spadek ciśnienia w płucach, drgawki, problemy ze wzrokiem, problemy z ciśnieniem, dławica piersiową i wiele innych.

Jeśli ma 8 lat i ok 35 kg to te dwie tabletki to grubo prEdawkoea sildenafil. Jak #!$%@? idź mu wątrobę lub serce to Ty będziesz odpowiedzialny! Widziałeś i dla wstydu kolegi ryzykujesz życiem dziecka. To jakiś #!$%@? żart.
  • Odpowiedz
@latexlover: wiesz co się robi jak ktoś pisze tutaj że ma ochotę popełnić samobójstwo?

Ty przed chwilą napisałeś że masz ochotę popatrzeć na ewentualne konsekwencje przedawkowania leków przez dziecko. Myślę że policja się sprawie powinna przyjrzec
  • Odpowiedz