Wpis z mikrobloga

#coolstory #historia #niepasta #takbylo

Mirki jaka historia sprzed kilku minut. Mój najlepszy przyjaciel lubi (podobnie jak ja) eksperymentować z seksem i różnego typu praktykami. Ja lubię lateks on lubi mocne BDSM. Jego rodzina nic oczywiście o tym nie wie i jak odwiedza go w jego kawalerce raz na rok to wszystko jest ładnie pochowane. Kumpel ściąga często dziewuchy po imprezach, które chętne są zakosztowania niecodziennych zabaw i przez to zawsze ma 'pastylki' na erekcję, co by taka zabawa trwała jak najdłużej. Nie chce on jednak, żeby dziewuchy myślały że jest 'cienias' i bierze wspomagacze to przesypuje je do puszeczki po cukierkach miętowych. Kupuje najczęściej MAX ON - wyglądają jak małe mientuski i trzyma je na stoliku przy łóżku. Dzisiaj odwiedziła go rodzina z gówniakiem... wiem, już się domyślacie ( ͡° ͜ʖ ͡°) gówniak wyssał dwie pastylki samoczęstując się z puszeczki i krzywiąc się (bo to #!$%@? kwaśne jest) pochłonął dwie sztuki. Niestety nie zdążyłem zareagować, a mój przyjaciel pochłonięty przygotowaniem sałatki dla rodziny po prostu tego nie widział. Zabrałem szybko 'cukierki' i wrzuciłem na szafę. Długo jednak na efekt czekać nie trzeba było... po 30 minutach jest inba bo gówniak płacze, że 'siusiaczek twardy i nie chce opaść' i ręce mu się trzęsą... pałka sztywna i boli... generalnie chyba się po prostu przestraszył bo takiej erekcji w życiu nie miał. Ojciec gówniaka próbuje tłumaczyć, że to normalne, że faceci tak mają i pewnie dojrzewa... a ja jedyny wiem o co w całym tym gównie chodzi, ale siedzę cicho ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sytuacja jest rozwojowa, napiszę później jak się temat zakończy. Mam nadzieję, że gówniakowi nic się nie stanie - ktoś coś? Może do szpitala z nim jechać? Ale wtedy #!$%@?ę kumpla, że ma przy łóżku rakietę cukierków usztywniaczy... co robić?
latexlover - #coolstory #historia #niepasta #takbylo

Mirki jaka historia sprzed ki...

źródło: comment_vUsHPtr5QAqFm8rPUTVcbxiYQWKXzUL2.jpg

Pobierz
  • 88