Wpis z mikrobloga

@Pawlikowski-33: przeciętna aparycja, kij w dupie, zgrywanie c--j wie kogo i przy tym udawanie skroności. Typo ma kompleksy i stworzył swój własny świat. Zbija hajs na debilach co potrzebują rady jakiegoś kuka by się dobrze ubrać.
  • Odpowiedz
@becauseimbatman: w normalnym cywilizowanym towarzystwie założenie odpowiednich ubrań nie jest uważane za jakąś umiejętność. Może i typ potrafi się ubrać, ale nie nie potrafi się dobrze ogolić(cuck-broda) i zrobićformy(wygląda jak po chorobie nowotworowej). Wygląda jak typowy ziomek z tagu #modameska, który leczy kompleksy "eleganckimi" ubraniami.
  • Odpowiedz
@Pawlikowski-33: Oglądałem kilka jego materiałów. Strasznie to wszystko takie sztywne i sztucznie ugrzecznione. Ok, gość ma swoją zajawkę, na pewno jest to bardziej wartościowy kontent niż reszta jutubowego szamba, do mnie jednak nie trafia. Poza tym koleś jest strasznie wątły i mało charyzmatyczny, więc nie wiem kto może chcieć się na nim wzorować. Jeśli ktoś ma spokojne, nudne, rodzinne życie i temperament misia koala lub innego leniwca, to może się
  • Odpowiedz