Wpis z mikrobloga

@Fryceusz zycze spokojnej sluzby i aby policja w Polsce miala takie podejscie do obywatela jakie ma w UK:)


@benzdriver: O, to to. Ostatnio oglądałem sobie Stop Drogówkę, a potem angielski Patrol Drogowy. W tym porównaniu polska drogówka wygląda jak zwykli bandyci., smutłem strasznie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Fryceusz: Serio ktoś przyjmuje? Przecież Wy tego używać nie umiecie xD
  • Odpowiedz
@Fryceusz powiedz mi jak to jest kolo mojego domu jest ograniczenie 40kmh a to główna uloca miasta wiec co drugie auto zasuwa po 60-80 nocą debile potrafią i więcej. Gdzie zgłaszać i czy patrol drogowy przyjedzie i rozstawi sie z suszarka? Jak sądzisz?
  • Odpowiedz
@Fryceusz: Mirku, zastanawiam się czym bym przyjął mandat z tego. Skąd mam wiedzieć, że do mnie strzelałeś a nie do samochodu jadącego np. 50 sekund wcześniej. Nie jestem napinaczem, po prostu zastanawiam się dlaczego to działa tylko na zasadzie zaufania. Jak się na to zapatrujesz jako przedstawiciel drugiej strony?
  • Odpowiedz
@Fryceusz: #!$%@? robota, Mirku, szczególnie że policjanci nie są szanowani przez ogół społeczeństwa przez kilka czynników, które nie powinny mieć miejsca
Miłej roboty i cierpliwości życzę
  • Odpowiedz
@benzdriver: sprawa jest prosta - w UK regionalny naczelnik policji jest wybierany przez ludzi w głosowaniu. Jak spróbuje im docisnąć śrubę, to straci pracę. W Polsce jest odwrotnie - nad policjantem stoi polityk, który karze śrubę dociskać żeby budżet się zgadzał.
  • Odpowiedz
Wczoraj mnie spotkał taki pomiar prędkości. 24 km/h za duzo - 100 zł i 4 pkt Trasa S5 zjazd na Leszno od strony wtoclawia. Ograniczenie do 70, następnie do 50. Aby ostro nie hamować to zwalnialem biegami. I tak mi sie to opłaciło ecodriving #!$%@?. Ruch znikomy a drogówka stała w ukryciu ze w ogole ich nie było widać. Pomiar dokonywany pomiedzy znakami drogowymi (te pionowe biało czerwone strzałki) szli na rekord
  • Odpowiedz
@Fryceusz Czy policja też używa Cb Radia i Yanosika żeby wiedzieć czy są już zgłoszeni?

Kiedyś zatrzymał mnie nieoznakowany to zanim jeszcze podeszli to zdążyłem ich zgłosić ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz