Wpis z mikrobloga

@gowmaster: Jak kobieta nie chce się b----ć - na bank bolec na boku, jak chce się b----ć - podejrzana sprawa - pewnie bolec na boku ją zalał i na wszelki wypadek bzyka się z tobą ;)
  • Odpowiedz
@gowmaster: śmiejcie się, ale być z chorobliwie zazdrosnym #rozowypasek nie jest łatwe... Co byś nie powiedział, ona i tak myśli swoje, każdy mój wyjazd na delegację, ba gdziekolwiek poza dom bez niej to droga przez mękę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@UnitrA: U mnie z ex było podobnie. Kiedyś miałem do załatwienia sprawę w rodzinnych stronach, a że różowa nie miała wolnego, to jechałem tam sam. Z początku miały to być tylko dwa dni, ale później przedłużyłem do trzech, bo idealnie wtedy zahaczałem jeszcze o Dzień Babci, więc mogłem do niej podjechać i spędzić trochę z nią czasu (lata swoje ma, więc nigdy nie wiadomo, czy następnych świąt dożyje). Wiesz co
  • Odpowiedz
Nie tyko. Jeszcze punk pierwszy mówi, że jak jest miły, to zdradza i jak niemiły to też zdradza. A punkt czwarty, że zdradza, kiedy się tłumaczy i broni, bo na pewno chce coś ukryć


@Shanny: jaki jest znak, że mężczyzna kłamie?

  • Odpowiedz