Wpis z mikrobloga

Wrzuciłem znalezisko z wpisem z naszego bloga na temat kolei w Tajlandii. Gdyby kogoś interesowało, jak się podróżuje koleją po Kraju Uśmiechu, to zapraszam do czytania i wykopywania ;)

https://www.wykop.pl/link/4311627/kolej-w-tajlandii-wsiasc-do-pociagu-byle-jakiego/

#podroze #podrozujzwykopem #azja #tajlandia #chrapki #kolej #ciekawostki
Pobierz
źródło: comment_6xDcJKlHGCLY6pKu6Kp7vDSMsLk6Dehg.jpg
  • 10
@PeeJay: zaliczyłem na trasie Bangkok - granica z Kambodżą i w sumie mi wystarczy. Fajnie było, ale jeżdżenie pociągami (lub autobusami) to temat dla tych którzy są w podróży miesiącami. Jak mam np. jedynie 3 tygodnie to czas jest warty więcej niż pieniądze i wybieram jednak samolot kiedy tylko mogę.

O dziwo (dla niektórych, tych myślących stereotypami) pociągi w Indiach uważam za o niebo lepsze niż te w Tajlandii.
my jechali z Bang do Surat Thani i ciekawe doświadczenie.


@gorush: Ja jechałem w drugą stronę. Co ciekawe miejsc w pociągach do Bangkoku nie było ale po długich dyskusjach okazało się, że bilet do Thonburi kupimy bez problemu. Pociąg był niemal pusty. A z Thonburi jest na Khaosan Road bliżej niż ze stacji Bangkok ¯\_(ツ)_/¯
Zapraszam do obserwowania tagu #chrapki, będę publikował ciekawostki i anegdoty dotyczące życia w Azji i naszych przygód

@kotbehemoth: No my dwa razy takie szalone trasy w trzeciej klasie zrobiliśmy: Ayutthaya - Chiang Mai i Chiang Mai - Lop Buri, był hardkor :D
@Papasanbaba: Dzięki za uwagi ;) Próbowałem to ogarnąć zaraz po założeniu bloga, ale możliwości edycji motywu są ograniczone. Wczoraj przycisnąłem różne wtyczki, ale co w jednym miejscu