Wpis z mikrobloga

Otrzymując zaproszenia na śluby za każdym razem czuję zażenowanie, czytając te wierszyki, które mają dać do zrozumienia, że pieniądze to najlepszy pomysł na prezent. Z racji, że wraz z żoną mieliśmy luźne podejście do naszego ślubu i wesela, postanowiłem sam wymyślić wierszyk.
Ponadto robiłem też materiały graficzne, dekoracjie itp., które możecie zobaczyć na moim profilu fb Kreowanie Marek


#design #grafika #slub #wesele #takbylo
Pobierz emdzej23 - Otrzymując zaproszenia na śluby za każdym razem czuję zażenowanie, czytają...
źródło: comment_uxq4PpXJdgfGVj00gHndxvZU37uyX8OD.jpg
  • 113
@Tapirro: Aporopo rzeczy dla dzieci z domów dziecka - większość "darów" jest celowana w wczesną podstawówkę a większość mieszkańców to późni nastolatkowie. Byłam kiedyś na weselu gdzie o takie dary poproszono i spytałam współlokatora (dawnego wychowanka domu dziecka, nawet tego do którego dary miały zawędrować) czego potrzeba i poprosił żeby dać coś poważniejszego, nie same różowe kredki w motylki. Jeśli nastolatek musi z tego korzystać to w szkole… nie ma za
@Axoi: O tym samym mówiła nam pewna pani z domu dziecka. Ludzie chcą dobrze, a nie do końca znają realia. Stąd nasz pomysł na kupowanie przeróżnych sprzętów sportowych od skakanek, po piłki i trampoliny. To raczej się przyda 5 i 15 latkom
@emdzej23: Brzmi dobrze. :) Ja po prostu zawsze gdy ktoś mówi o "przyborach do domu dziecka" uświadamiać tym osobom że mieszkańcy domów dziecka to głównie starsi nastolatkowie a nie małe słodkie dzieci.

Sprzęty sportowe też brzmią jak bardzo dobry pomysł. :)

Z moich pomysłów – możecie pomyśleć też o grach, konsolach. To też coś z czego skorzystają osoby w każdym wieku i jest rozrywką nadającą się też na deszczowe lub zimowe