Wpis z mikrobloga

Otrzymując zaproszenia na śluby za każdym razem czuję zażenowanie, czytając te wierszyki, które mają dać do zrozumienia, że pieniądze to najlepszy pomysł na prezent. Z racji, że wraz z żoną mieliśmy luźne podejście do naszego ślubu i wesela, postanowiłem sam wymyślić wierszyk.
Ponadto robiłem też materiały graficzne, dekoracjie itp., które możecie zobaczyć na moim profilu fb Kreowanie Marek


#design #grafika #slub #wesele #takbylo
emdzej23 - Otrzymując zaproszenia na śluby za każdym razem czuję zażenowanie, czytają...

źródło: comment_uxq4PpXJdgfGVj00gHndxvZU37uyX8OD.jpg

Pobierz
  • 113
Wysyłam przelew, zostaje w domu - wygryw! Tak reaguje na zaproszenia weselne (nienawidze marnować czasu w ten sposób... Już chyba wolałbym się arabskiego zacząć uczyć, niż brać udział w tych wiejskich libacjach).
@RevulsioN: Jeżeli tak to odbierasz to ok, raczej tego nie zmienię. Wierszyk po prostu nas bawił i tyle.
Uważam wręcz, że moją wadą jest to, że nie przykładam należytej wagi i szacunku dla pieniędzy.
A fakt, że 4 lata temu razem z żoną założyliśmy fundację która pomaga potrzebującym dzieciakom i pompujemy w nią pieniądze, chyba też jest jakimś dowodem, że zamiast źrenic nie mamy dolarów :)