Wpis z mikrobloga

Czy jest na wypoku bardziej zakompleksiona grupa niż antyteiści, zwani też tu gimboateistami?

Przecież zderzenie się ich mniemania o sobie, z tym co naprawdę sobą reprezentują, miałoby podobną wydajność energetyczną, co zderzenie się materii z antymaterią.

Nawet fani Magicala nie byli tak żałośni, bo nie łączyli swojego debilizmu z uważaniem się za Intellectually Superiororów.

Jak na ludzi którzy uważają się za takich mądrych i inteligentnych, wytwarzają oni cokolwiek biedny lolcontent, polegający na naprzemiennym wypisywaniu baitowych historyjek oraz wpisów wyzywających innych ludzi, a prawdziwych argumentów i dyskusji tam niemal nie uświadczysz.

Fakt, że cała rzesza gimboateistów wierzy w te baity bez dowodów, bo tak im pasuje do ich wizji świata, stawia ich raczej w nizinach, a nie wyżynach intelektualnych.

I tak najlepszy jest ten typ, który udaje tego intellectually superiorora a ciągle przesiaduje na katolickich forach, żeby tamtejsze baity wrzucać na wypok jako dowód na poparcie tezy, że to katolicy są głupi, a nie on XD

No ale wiadomo, zaraz kółko gimboateistycznego głaskania się po siurkach na mnie naskoczy, że to ja jestem debilem a nie oni, bo wyzwiska i baity to naprawdę dowód wielkiej mądrości i inteligencji XDD

A prawda jest taka, że baity i wyzwiska, to są dla większości wypokowych gimboateistów szczyty intelektualnych możliwości, co jest w sumie typowe dla przeważającej części młodzieży w internecie i gimboateiści tu jakoś nie odstają, choć bardzo lubią udawać, że jest inaczej.

A jeśli naprawdę jest inaczej, to proszę "szanownych gimboateistów" o napisanie na tagu #bekazkatoli czegoś, co nie będzie dzikim debilizmem, bądź kopiowaniem tekstów ludzi mądrzejszych od siebie.

#rakcontent #heheszki #gimboateizm #katolicyzm #logika #bekazpodludzi
Pobierz
źródło: comment_BX4QLX06hesf810PAB2cRyeaGkyoF3UP.jpg
  • 227
zapomniałeś o kontroli, czyli wyłączeniu pozostałych czynników (rozmiar populacji, ilość i jakość uczelni, średnie IQ [z uwzględnieniem tego, że IQ nie jest doskonałym wyznacznikiem] i tak dalej). Zresztą, porównywanie krańcowych elementów krzywej Gaussa często prowadzi do nieprawidłowych wniosków.


@tyrald: Ja o niczym nie zapomniałem. Po prostu wykazałem, że ateizm nie jest żadną specjalną zdolnością, jak twierdzą gimboateiści, skoro ateistyczne kraje czy regiony nijak nie wybijają się ponad te teistyczne, mając podobne
@tyrald: Chodzi mi o to, że ateizm gówno znaczy w porównaniu do takiego katolicyzmu, choć gimboateiści wierzą inaczej, czyli też mają jakąś tam swoją wiarę, bo taką Estonię dużo bardziej definiuje to, że należy do państw bałtyckich, a nie środkowo-europejskich, niż to czy jest katolicka, ateistyczna, czy satanistyczna.

Wystarczy popatrzeć na te wykresy, żeby zrozumieć to, czego przygłupi gimboateiści nie rozumieją.
Pobierz
źródło: comment_UrSwf1CEPXnEadajl8L8qyvc04lJUwhI.jpg
A może wspomniany tag służy tylko do... robienia "beki z katoli"? I nikt nie wchodzi tam z poważną dyskusją, tylko wrzuca coś "dla beki"?


@maciejg: Największa beka na tym tagu, to to że gimboateiści twierdzą, że reprezentują wiedzę i logikę.

Btw: co mają oznaczać te wykresy?


To, że ateizm gówno znaczy,bo w życiu człowieka geografia odgrywa 100 razy ważniejszą rolę.
@Lawrence_z_Arabii:
Argument z Czechami akurat jest chyba jednym z najgłupszych argumentów u gimboateistów którym się sami masakrują.

Po 1. Czesi sami z siebie nie są laickim narodem, swój wkład miała historia - między innymi popieranie prze kościół Austrii podczas wojen, powstania husytów a ostatecznie dzieła dokończył komunizm. Dlatego zawsze mnie to bawi jak wspominają o Czechach jakby oni sami pewnego dnia stwierdzili "wiara to bajki idzie w odstawkę" a tak naprawdę
@tyrald: Chodzi mi o to, że ateizm gówno znaczy w porównaniu do takiego katolicyzmu, choć gimboateiści wierzą inaczej, czyli też mają jakąś tam swoją wiarę, bo taką Estonię dużo bardziej definiuje to, że należy do państw bałtyckich, a nie środkowo-europejskich, niż to czy jest katolicka, ateistyczna, czy satanistyczna.


Wystarczy popatrzeć na te wykresy, żeby zrozumieć to, czego przygłupi gimboateiści nie rozumieją.
@Lawrence_z_Arabii ile szacunku, jaka elokwencja, jaki poziom dyskusji, achhh to
czemu zakładasz co jakiś czas chochołowe tematy urągające inteligencji czytelnika? To nie była ta sama osoba nie?


@iAmTS: Jakie chochole tematy?

Po prostu pokazuję, co gimboateiści myślą o sobie jako o grupie i co ta grupa sobą reprezentuje.

Dodatkowo autorzy obu tych wpisów plusują te same wpisy i komentarze, oraz udzielają się w tych samych wpisach, gdzie ktoś w prymitywny sposób ciśnie po katolikach.