Wpis z mikrobloga

#jedzenie71 #wroclaw

Bloger z WPK zabrał się już nie za jedzenie, a za moralność wrocławskich szefów kuchni stalkując ich prywatne profile.
Jak powszechnie wiadomo rysowanie #!$%@?ów na pudełkach ma niesamowity wpływ na jakość serwowanych dań oraz oznacza zło i zgniliznę.
Czekam, aż pojawi się wpis rankingujący prywatne profile kucharzy, bo może się okazać, że więcej takiej patologii ()
Plus niestety, jako monopolista ze zwichniętą umiejętnością dyskusji zbanował kilka osób i ocenzurował masę komentarzy.
Pobierz
źródło: comment_jvTubOVZgedASbTYh4sX587GDJjYZGYK.jpg
  • 122
@wykopkami: XD zgadzam się! Od polowy zjechałem w dół aby napisać to samo.

Nasza lokalna Magda G. po kilku książkach kooperacji z kucharzem na gastro-nockach XD dajcie spokój. Ale jest jedna rzecz do której się przydaje. Wchodzisz na stronę szukasz artykułów z lokalami których nie znasz, sprawdzasz gdzie to - wychodzisz.
" Możesz mieć, nikt ci nie broni. Dla mnie tak restauracja, jak i każda firma to ogół działań, włacznie z tym, co robią pracownicy po godzinach pracy, oczywiście w momencie, kiedy są wiązani z miejscem pracy, a tutaj zdecydowanie do tego doszło."

@W_P_K czyli jak #!$%@? szajs na wykopie to #!$%@? jesteś a nie krytyk kulinarny :)
Ale to już nie mnie oceniać. trudno, żebym najpierw napisać coś, a potem pod natłokiem komentarzy zmienił zdanie. Sorry


@W_P_K: skrajności..

Usuwanie za to jest dobre i brak dyskusji z kimś kto ma inne argumenty na poziomie? Daj ludziom pisać, może się czegoś nauczysz.
@FotDK: To odbiję piłeczkę - spróbuj prowadzić sam blog i sprawdź po jakimś czasie, czy jesteś w stanie akceptować wszystkie komentarze. Jesli lubisz, kiedy ktoś Ciebie obraża, to luz.
@W_P_K: Skoro jesteś tak wrażliwą osobą, to nie wypisuj PUBLICZNIE swoich uwag nt. OSÓB, MIEJSC, WŁAŚCICIELI LOKALI na ogólnie dostępnym blogu - pisz do szuflady, dla znajomych ?
Może tak będzie Ci łatwiej ?

A może mamy Ci współczuć, czy jak ?

Trochę jak gwiazdka się tłumaczy "muj boshe, tyle ałtografuw do podpisywanjaaa, ja jush nie moghe"...

Zastanów się czy warto cenzurować wypowiedzi - skoro uważasz, że warto - pamiętaj że
@W_P_K: dla mnie jesteś żenujący, że taki niezłomny i konsekwentny na blogu, jak i na wykopie, a jak Pogromcy wywołali Cię to jakoś ulotniło się oburzenie. Przecież, jak nie tam, to gdzie mogłeś jasno i wyraźnie napisać, że nie będziesz jadł ich potraw, bo ichże szef rysuje #!$%@? na pudełkach i cię to obraża i żenuje i zdania nie zmienisz. A podkuliłeś ogon jak pudel co im nasrał na wycieraczkę (
@W_P_K: prowadzę spory, lokalny, kontrowersyjny i branżowy blog i nie mam takich problemów, owszem piszę anonimowo ze względu na tematykę, ale usuwam ludzi tylko gdy mi grożą - ot specyfika tego bloga. I pewnie pomagam większej ilości osób niż Ty swoimi felietonami.

Poza tym nadmierne reagowanie na obrażanie to oznaka kompleksów i chyba też nieznajomości relacji z ludźmi, raczej nie byłeś nigdy handlowcem, bo prowokuje Cię nawet własna tusza.

WPK był