Wpis z mikrobloga

#jedzenie71 #wroclaw

Bloger z WPK zabrał się już nie za jedzenie, a za moralność wrocławskich szefów kuchni stalkując ich prywatne profile.
Jak powszechnie wiadomo rysowanie #!$%@?ów na pudełkach ma niesamowity wpływ na jakość serwowanych dań oraz oznacza zło i zgniliznę.
Czekam, aż pojawi się wpis rankingujący prywatne profile kucharzy, bo może się okazać, że więcej takiej patologii ()
Plus niestety, jako monopolista ze zwichniętą umiejętnością dyskusji zbanował kilka osób i ocenzurował masę komentarzy.
jukees - #jedzenie71 #wroclaw 

Bloger z WPK zabrał się już nie za jedzenie, a za m...

źródło: comment_jvTubOVZgedASbTYh4sX587GDJjYZGYK.jpg

Pobierz
  • 122
  • Odpowiedz
@Icchak_Lukiermensky: tylko trzeba sobie zadać pytanie z kim. Fascynuje mnie każdorazowo jak płaczecie nad wszystkim co zrobię. Ale jak mówiłem, schlebia mi to, bo mi szkoda czasu na nic nie wartych ludzi
  • Odpowiedz
@jukees: ten koleś to level kołcz majk xD Ja nawet nie wchodze w polemike z tym plebem, uważam że kasowanie komentarzy kogoś z odmiennym zdaniem i moderowanie komentarzy pod siebie to największy poziom #!$%@? ¯\_(ツ)_/¯

  • Odpowiedz
Fascynuje mnie każdorazowo jak płaczecie nad wszystkim co zrobię. Ale jak mówiłem, schlebia mi to, bo mi szkoda czasu na nic nie wartych ludzi.

@W_P_K: dlatego siedzę na portalu ze śmiesznymi obrazkami i odpisuję w sekundzie na każdą obelgę. ( ͡º ͜ʖ͡º) Weź #!$%@? wyjdź. Gardzę.
  • Odpowiedz
@W_P_K: Tak? A gdzie to minimum kultury i szanowania odmiennego zdania w świetle usuwania komentarzy i banowania obserwatorów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jukees: A teraz co do samej sprawy, bo widzę że z samym zainteresowanym jakakolwiek dyskusja nie ma sensu skoro osoba o odmiennym zdaniu to wariat. ¯\_(ツ)_/¯ A do tego pan WPK nie umie za bardzo w język polski. Blogi tego typu są bardzo fajne, przydatne, pozwalają odkryć nowe miejsca i są w ogóle spoko, dopóki są prowadzone rzetelnie. Nawet nie razi mnie to, że wpisy takie mogą być sponsorowane, nie
  • Odpowiedz
@bess9: To teraz proponuję pomyśleć z innej strony. Pomyśl o tym, jaki jest ogólny osąd o kucharzach? Oszukują, głupki, niemyślący. Ja zdecydowanie twierdzę inaczej i większość z nich, to zajebiści ludzie, z fajną, otwartą głową. Ale jeśli ktoś z boku patrzy na człowieka, który rysuje fiuta i się tym chwali, to raczej nie zmieni swoich przemyśleń na temat tej grupy zawodowej, niestety. Fajnie też pomyśleć, że ten ktoś pracuje w
  • Odpowiedz
@W_P_K: Przejrzałam komentarze pod tym nieszczęsnym postem i jakoś nikt się wybitnie nie oburza. Nigdy też nie uważałam kucharzy za niemyślących głupków i chyba jakoś dziwnie otaczam się ludźmi o podobnym zdaniu. A co do tego jak się czuje właściciel to chyba nie za bardzo masz moc wypowiadania się w jego imieniu. Jeśli uzna, że wrzucanie tego typu zdjęć na prywatny instagram bardzo szkodzi wizerunkowi jego knajpy to wyciągnie konsekwencje
  • Odpowiedz