Wpis z mikrobloga

za zimne noce. Bez dobrych śpiworów, ani rusz... też chciałem na weekendzie majowym pod namiot wyskoczyć, ale noce mnie zaskoczyły - 7 stopni.


@Zielony34: Jakie za zimne? Teraz w nocy masz po 15 stopni w najniższym momencie. Przy takiej temperaturze to można spać na zewnątrz bez potrzeby zamykania śpiwora, a co dopiero namiot.
  • Odpowiedz
@oiio: no tak średnio bym powiedział, bo masz jeszcze wilgoć nad ranem, a to zaniża odczuwalną o kilka stopni. Ja nie miałem w nocy 15 stopni, u mnie się zdarzały noce, że było po 7.
  • Odpowiedz
@Zielony34: To nie wiem, ja obecnie śpię nie w łóżku, tylko na tarasie bo lubię spać na zewnątrz (a jeszcze nie ma komarów, więc jest ekstra). Od paru tygodni jedynie raz się przykryłem. Temperatura jest komfortowa. Zresztą nawet jeśli u ciebie jest w nocy chłodniej i masz 7 stopni to jest bardzo fajna temperatura na namiot.
  • Odpowiedz
@loczekdk Przemierzylem tak cale Polskei wybrzeże ciut wiekszym autem nie placac za nocleg ani razu :D
Zróbcie szlak latarni morskich ;)
Jak cos to chyba w histori mam.zaznaczone miejsca gdzies spaliśmy na dziko wal pw jak cos :DZ fartem mordeczki i udanego tripa :)
  • Odpowiedz