Wpis z mikrobloga

@Mpgod-666: ostatnio ma lekką załamkę, widać po nim, że różne myśli negatywne krążą. Zdaje się być bezradny i gubi ię w swoich kłamstwach. Powoli następuje degradacja osobowosci i jeśli nie znajdzie sobie jakiejś szczerze przyjaznej osoby to parę lat i po chłopie. Powiesi się albo rzuci pod pociąg.
@fenixs: i co ty byś zrobił bez rafatusa?dzieki niemu istniejesz na wykopie bez prezesa temat umrze a ty razem z nim zobacz ile osob interesuje sie gdzie on mieszka ,z kim rozmawia,w jakim mieście przebywa,śledzą kazdy jego krok a ty hipokryto mowisz ze on na wykopie jest nikim ?śmiem twierdzić ze jest sensem życia wielu osob ktore oczywiście będa sie tego wypierać jednoczesnie śledząc ile zarobił kto mu żetony\donejty wysyla czy
@marcin343: Ty tak na serio? Człowieku ja praktycznie nic nie piszę na tym portalu, więc to czy mitoman istnieje czy nie nie ma dla mnie znaczenia. Natomiast co do pytania dlaczego ludzie go namierzają, to jest prosta kwestia - gość po prostu #!$%@? wszystkich, wszystkich ma za zero, uważa że wszyscy pracują w biedronce i mu zazdroszczą itp. Nic dziwnego, że ludzie ludzie go namierzają - to jest większa atrakcja niż
@fenixs: przestań wypowiadać sie w imieniu innych ,nie WSZYSTKICH denerwuje bo mi naprzyklad jest go szkoda ,nie WSZYSCY go namierzają bo mi by sie nie chcialo i mało mnie to obchodzi nie WSZYSCY na wykopie mają go za obszczatusa i dno bo ja widze samotnego zagubionego mlodego chlopaka ktory nie ma na kogo liczyć nawet na pomoc rodziny zapijał problemy i od tego wszystko sie zaczeło nie rozumiem jak mozna czerpac