Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@chamskietechno: Aktualnie to:
- militaria - głównie wyposażanie osobiste żołnierza, czyli co ma zabrać, by sobie poradzić ze stawianym mu zadaniem
- bouldering - odmiana wspinaczki, wspinasz się na niewielkich wysokościach bez uprzęży i lin, główną asekuracją jest materac
- pożarnictwo - strażak here
- ratownictwo - od pierwszej pomocy, czy medycyny pola walki do ratownictwa technicznego np. uwalnianie osób z uszkodzonych pojazdów
- historia - kiedyś to była rekonstrukcja okresu
@chamskietechno Historia, podróże, strzelectwo, bieganie, oraz planuje dołączyć do grupy rekonstrukcyjnej ale narazie nie mam czasu.

A część kolegów: sporty walki, piłka nożna, wędkarstwo, wędrówki

W sumie każdy mój kolega ma jakieś, conajmniej jedno hobby.

Praca to nie jest zainteresowanie.

PS: Siłka i sport to coś rozwijającego, w przeciwieństwie do tapetowania się i oglądania seriali jak #rozowepaski.
@chamskietechno #!$%@? z wykrywaczem metali. Nie znalazłem hełmu Adika, ale znalazłem monetę którą zapłacono za tort na chrzest Polski. Do tego jeździectwo i gitara, jak to tylko możliwe. Pasje jak pasje, ważne że są na tyle absorbujące że nie mam czasu na rozliczanie innych z ich zainteresowań i aktywności. 9,5/10 polecam ten stan.
@chamskietechno Tak tylko dodam, że mam na myśli zwiedzanie, poznawanie nowych kultur, uczenie się historii danego kraju - tym jest dla mnie podróżowanie.

A tak jeszcze mi się przypomniało, że przecież kumpel jest artystą (kamienie), ma nawet swoją stronę na fb.