Wpis z mikrobloga

@chamskietechno: Ano liturgia. Dla takiego katoświra jak ja to jest pioruńsko ciekawe. Teraz 2 dni byłem na rekolekcjach, to siłą rzeczy ogarniałem liturgię, a przy posiłkach z kumplami odbywaliśmy dyskusje na temat różnych zwyczajów liturgicznych, ich pochodzenia i symboliki. Mnie to fascynuje.
  • Odpowiedz
@chamskietechno: interesuję się malarstwem, fotografią, elektroniką, całą branżą it, muzyką
Czyli w wolnych chwilach: maluję obrazy, robię fotki, lutuję xd, czytam, oglądam programy naukowe itp, rapuje xdd

Oczywiście też: siłka, boks, rower, dobre seriale/filmy
  • Odpowiedz
W czym wy jesteście lepsi od nas


@chamskietechno: W niczym nie są, po prostu niektórzy lubią zbyt dużo pieprzyć, ale to też tylko słownie, bo z takim podejściem to sama wiesz xD Często pojawiają się zdania, że jak kobieta ma zainteresowania, to pewnie przyziemne, jak kosmetyki, książki, gry i tak dalej. Po czym sami chwalą się, że siłka to ich pasja, albo jak już wyżej wymienione równie przyziemne rzeczy, jak malowanie,
  • Odpowiedz
@chamskietechno:
No ja akurat się sportem nie interesuje XD
W gry też rzadko pykam, jak już to z sentymentu w Gothica, aczkolwiek lubię też gry z ciekawą fabułą i światem np. Dishonored czy Amnesia The Dark Descent
Co do moich pasji...
- Historia starożytna, specjalizuje się w realiach późnej republiki Rzymskiej. Lubię książki Krawczuka i wiele z nich już przeczytałem - swoją drogą pan Aleksander piszę bardzo przyjemnym językiem. ( ͡
  • Odpowiedz
@chamskietechno motocykle (czytam, jeżdżę) MMA (oglądam, trenuję, czytam) Big data (uczę się online) technologia ( komputery modernizuję) snowboard (zjezdzam) stand up amerykański (oglądam) podcasty (słucham nalogowo) zegarki ( zbieram, nawet kiedyś pracowałem w sklepie) whiskey ( chleję, czytam, kupuję różne), jak tam u Ciebie?
  • Odpowiedz