Wpis z mikrobloga

@Bluszczo: Mi w drodze z paczką znajomych ze studiów zaczął szwankować Opel Vectra (rocznik 2001) w drodze do Bułgarii miej więcej w połowie Rumunii.
2009 rok.
Ale jakoś udało się dojechać na miejsce docelowe (Sozopol, Bułgaria) i wrócić.
Polecam każdemu taki trip :)
@DanielAquarius: Wbrew pozorom SX4 SCROSS też jest sporym autem, podobnie to Vitary, tylko, że wyższy. Rzeczywiście tu przyznam, że ta hybryda w Toyocie jest spartaczona, nie da się przejechać na czystym prądzie, ale nie wiem czy opłacalne jest kupowanie Golfa na silniku hybrydowym za 166 000. Może jest inny silnik hybrydowy w ofercie, ale w konfiguratorze poza tym za 164 000 to nic innego nie widzę. Ślepa oszczędność. Natomiast co do
Pobierz Matrix019 - @DanielAquarius: Wbrew pozorom SX4 SCROSS też jest sporym autem, podobnie...
źródło: comment_AVPa7TPomdXpwI8NOyfKcMMBg630EYoX.jpg
@Matrix019: SX-4 to bodaj rozmiar T-Roca, a Niemcy mają jeszcze w ofercie dwa większe SUVy.
Touran jest sporo mniejszy od XC60, a wspomniane Volvo w najbardziej wypasionej wersji startuje od ponad 270k. Kompletnie inne samochody do tego.
W tym jest właśnie przewaga VW, oferują szeroką paletę modeli dobrze dopasowaną pod realia rynkowe.
@DanielAquarius: SX4 jest większy od TROCA. VW jest zrobiony pod Europejczyków i nie ma co o tym dyskutować. Ale powiem jeszcze raz, czasami warto zainteresować się innymi markami a nóż widelec coś dla siebie ktoś coś dla siebie wybierze.
@Matrix019:

tyle kosztuje bilet dla jednej osoby. Teraz dolicz do tego resztę rodziny.

Ale królu złoty, za tyle to masz sam bilet, że wysiadasz na lotnisku i szukaj wiatru w polu, albo marsz do hotelu. Siedzenie w Chorwacji dwa tygodnie na dupie w jednym miejscu jest może dobre jak masz małe dzieci, ale tak to idzie sczeznąć. I teraz bujaj się z wynajmem auta, dalej z wyborem apartamentu na miejscu. Dalej
@tellet: Weź, jazda autem na Brać co rok kosztuje mnie 500zł przy benzynowym silniku z gazem. Samolot jest naprawdę nieopłacalny za jeden bilet 583zł, plus w moim przypadku dojazd na lotnisko do Warszawy ze Śląska zwłaszcza jak ma się rodzine. Plus Chorwacja nie ma wiele(jeśli wogóle ma) połączenia tanimi liniami typu "Wizzair".
@Shatter: Elektryka we Francuskich autach, awaryjna!? Może jeszcze 10 lat temu, No albo, że dopiero wyszedłeś z piwnicy. Takie stwierdzenie, że Francuskie psują się i elektryka #!$%@? to Januszostwo. Nie znam osoby która skarży się na Francuskie samochody zakupione kilka lat temu. Nie to samo co mogę powiedzieć o zawodności pewnych silników w Golfie VI czy awaryjności pewnych komponentów od wspomagania kierownicy. Ba serwis takiego Renault czy Peugeota wychodzi taniej niż
@Matrix019: No dokładnie, dodatkowo ten dojazd, bo ze Splitu/Dubrovnika/Zagrzebia, pomimo ich ogólnego piękna jako całości, to drugie tyle musiałbym dołożyć na transport do upragnionego miejsca wypoczynku. No chyba że wykupiłbym bilet do Zadaru za 1200/os na początek lipca. Za dwie osoby mamy 2400 za sam lot xD Super zabawa xDDD
@tellet: Chorwacja nie jest tanim kurortem jak Grecja. Doprawdy nie wiem gdzie szukać sensu lotu samolotem do Chorwacji zwłaszcza jak rezerwuje się nocleg na Makarskiej czy wyspach xD
@Shatter: Też nie mam jakiś świetnych zarobków, bo auto kupie dopiero za jakieś dwa lata. Ale codziennie będę robił trasy 70km, plus zaoferowali świetną ratę bo tylko 650zł, a nowe się opłaci bo dam do rozliczenia na firmę plus potem po 2/3 latach masz spoko cenę za odkup. Narazie też nie mam co dyskutować, bo jeżdżę autami od rodziców xD.