Wpis z mikrobloga

1. Sypiasz całe życie z losowymi dziewczynami z #tinder
2. Urywasz kontakt prawie z każdą po pierwszej randce, pisząc ze nie ma sensu, żebyście się spotykali i szukasz tylko seksu.
3. W międzyczasie Twoja koleżanka mówi Ci, ze kiedyś karma wróci i poznasz zajebistą laskę, która potraktuje cię tak samo.
4. Dwa tygodnie po tych slowach spotykasz na Tinderze atrakcyjną blondynkę, do której masz kilkaset kilometrów, więc piszesz wprost, ze chodzi o s--s i nie ma szans na regularne spotkania.
5. Piszecie trzy tygodnie w końcu jedziesz do niej.
6. Dziewczyna przyjmuje cię jak króla, kupuje Twoje ulubione lody, nową bieliznę specjalnie na tę okazję.
7. Uprawiacie s--s, przytulacie się, trzymacie za ręce, jest super.
8. Na drugi dzień rano siada Ci na kolanach, zawozi cię na dworzec, całuje na pożegnanie.
9. Rozmawiacie 2 dni, ty myślisz, ze nigdy w życiu nie spotkałeś tak atrakcyjnej, inteligentnej i ułożonej dziewczyny, jesteś nią zauroczony pierwszy raz od X wypadków.
10. Piszesz jej, ze zmieniłeś optykę po tym weekendzie i żałujesz, ze pisałeś o tym, że interesuje cię tylko s--s, bo chciałbyś się z nią regularnie spotykać.
10. Ona po dwóch dniach pisze Ci, ze wczoraj dostała ofertę pracy na drugim końcu Europy, wyjezdza za miesiąc, a że sam zgodziłeś się na to, żebyście się tylko przespali, to będzie dla niej lepiej jak już więcej się nie zobaczycie.

Nigdy nie czułem się bardziej jak gowno.

#tinder #karma #gorzkiezale #przegryw #tfwnogf
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bardamu: ja jestem w stanie w to uwierzyć bo sam miałem podobną sytuację :P Też na tinderze ogarnąłem dziewczynę z którą myślałem że będzie tylko fwb a tu się okazało że dziewczyna mega mną zainteresowana, podpytuje o moje pasje i faktycznie wykazuje zainteresowanie moją osobą. No i zanim ogarnąłem że znalazłem keepera to ona znalazła kogoś kto traktuje ją nie tylko jako obiekt do seksu :P
  • Odpowiedz
To nie karma. To dziewczyna która wie co chce w życiu i potrafi to wyartykulowac i wprowadzić w życie.

zadko spotykane okazy - stąd efekt wow.


@Sikorka2017: Co? Na jakiej podstawie tak sądzisz? Laska dala d--y na 1 spotkaniu jak kazde typowe karynsko, a od reszty przypadkow z opisu opa rozni sie tym, ze wyjezdza z kraju xDD
  • Odpowiedz
Chorzy ludzie, wszędzie widzicie baity. Co jest w tej zwykłej historyjcie baitowego? Jakby wam w 39 powiedzieli ze Niemcy najechali na Polskę to byście stwierdzili ze to bait.
  • Odpowiedz