Wpis z mikrobloga

1. Sypiasz całe życie z losowymi dziewczynami z #tinder
2. Urywasz kontakt prawie z każdą po pierwszej randce, pisząc ze nie ma sensu, żebyście się spotykali i szukasz tylko seksu.
3. W międzyczasie Twoja koleżanka mówi Ci, ze kiedyś karma wróci i poznasz zajebistą laskę, która potraktuje cię tak samo.
4. Dwa tygodnie po tych slowach spotykasz na Tinderze atrakcyjną blondynkę, do której masz kilkaset kilometrów, więc piszesz wprost, ze chodzi o seks i nie ma szans na regularne spotkania.
5. Piszecie trzy tygodnie w końcu jedziesz do niej.
6. Dziewczyna przyjmuje cię jak króla, kupuje Twoje ulubione lody, nową bieliznę specjalnie na tę okazję.
7. Uprawiacie seks, przytulacie się, trzymacie za ręce, jest super.
8. Na drugi dzień rano siada Ci na kolanach, zawozi cię na dworzec, całuje na pożegnanie.
9. Rozmawiacie 2 dni, ty myślisz, ze nigdy w życiu nie spotkałeś tak atrakcyjnej, inteligentnej i ułożonej dziewczyny, jesteś nią zauroczony pierwszy raz od X wypadków.
10. Piszesz jej, ze zmieniłeś optykę po tym weekendzie i żałujesz, ze pisałeś o tym, że interesuje cię tylko seks, bo chciałbyś się z nią regularnie spotykać.
10. Ona po dwóch dniach pisze Ci, ze wczoraj dostała ofertę pracy na drugim końcu Europy, wyjezdza za miesiąc, a że sam zgodziłeś się na to, żebyście się tylko przespali, to będzie dla niej lepiej jak już więcej się nie zobaczycie.

Nigdy nie czułem się bardziej jak gowno.

#tinder #karma #gorzkiezale #przegryw #tfwnogf
  • 57
@Bardamu: ja jestem w stanie w to uwierzyć bo sam miałem podobną sytuację :P Też na tinderze ogarnąłem dziewczynę z którą myślałem że będzie tylko fwb a tu się okazało że dziewczyna mega mną zainteresowana, podpytuje o moje pasje i faktycznie wykazuje zainteresowanie moją osobą. No i zanim ogarnąłem że znalazłem keepera to ona znalazła kogoś kto traktuje ją nie tylko jako obiekt do seksu :P