Wpis z mikrobloga

@dendrofag tzw. zakład Pascala już dawno został podważony twierdzeniem o istnieniu antyboga, czyli bytu, który nie chce być czczony, a za każdy przejaw czczenia istoty wszechmogącej, obiektu kultu wysyła taką osobę do piekła, a ludzi niewierzących czeka zbawienie i jest to dokładnie tak samo prawdopodobne jak istnienie boga innych religii, więc ryzykujecie tak jak ateiści, jednak uznajecie to jako ciekawostkę, bo mimo słuszności, dalej stawiacie te dwa byty na nierównej szali, przechylonej
  • Odpowiedz
Ale masz jakiś dowód na potwierdzenie swojej teorii, co nie?


@robertx: Istnienie Jahwe nie jest nawet hipotezą naukową, więc nie ma tutaj możliwości, ani nawet potrzeby odrzucenia jej za pomocą metodologii naukowej.
  • Odpowiedz
@dendrofag: Czo? To jak się nie wierzy to bede cierpiała męki? #!$%@? ze jestem dobrym człowiekiem? XD zajebisty Bog
Wpisz sobie zakład Pascala w Google bo mówisz jak on, lepiej wierzyć bo jak cos to nie bedzie bolało XD
  • Odpowiedz
  • 6
@lakukaracza_ Dobra jesteś niewierzący ja w sumie też ale nie musisz się kłócić z wierzącymi ludźmi. Ja osobiście uważam że jeśli wiara w byle tam jakiegoś boga sprawia że żyje im się lepiej i wiara w coś po śmierci powoduje obniżenie strachu z nią związanego to niech ludzie sobie wierzą. Dopóki na siłę tacy ludzie nie wciskają mi wiary i nir chcą zrobić mi krzywdy z powodu jej braku to mnie to
  • Odpowiedz