Wpis z mikrobloga

Mirki 10 minut temu kupiłem swoje pierwsze auto!!

VW Golf IV pięknnyy stan 1998 147.000km 1.9 TDI niby 20-lat ale wygląda pięknie (jak na swój wiek) i jest bardzo zadbany.

Szukałem ponad 3 miesiące ale znalazłem:) Z tego co mówił szef komisu kupował osobiście od mocno starszej osoby, która używała sporadycznie i to widać!! Jasne są szczegóły jakieś ryski, klima do nabicia i ogarnąć trzeba pokrowce bo fotele trochę przetarte ale reszta rewelacja

Nic tylko jeżdzić!

Fotki wieczorem - po myjni, zaraz jadę nim w drogę powrotną, ale się jaram ( ͡ ͜ʖ ͡)

#chwalesie #motoryzacja #czujedobrzeczlowiek #pierwszeauto #auto ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • 176
@Joze: Ode mnie masz plusa. Moi rodzicie kupili GOLFA IV, rocznik ma 2001 i Oni kompletnie nim nie jeździli. Jak zrobiłem prawo jazdy to mi go dali. Aktualny stan licznika 130k. W rodzinie od początku i kupowany w salonie.
@Joze powiem Ci że za 10K byś miał coś bardziej pewnego. Przebieg niemożliwy, w swoim b5fl miałem na liczniku 300K plus pewnie drugie tyle cofnięte i były fotele lekko wytarte. Plastiki będą Ci trzeszczeć, żarówki palić. Auto tanie w eksploatacji i tanie części... które dość często trzeba zmieniać. Golf nie jest może zły ale za 10K miałbyś coś lepszego