Wpis z mikrobloga

Mirki 10 minut temu kupiłem swoje pierwsze auto!!

VW Golf IV pięknnyy stan 1998 147.000km 1.9 TDI niby 20-lat ale wygląda pięknie (jak na swój wiek) i jest bardzo zadbany.

Szukałem ponad 3 miesiące ale znalazłem:) Z tego co mówił szef komisu kupował osobiście od mocno starszej osoby, która używała sporadycznie i to widać!! Jasne są szczegóły jakieś ryski, klima do nabicia i ogarnąć trzeba pokrowce bo fotele trochę przetarte ale reszta rewelacja

Nic tylko jeżdzić!

Fotki wieczorem - po myjni, zaraz jadę nim w drogę powrotną, ale się jaram ( ͡ ͜ʖ ͡)

#chwalesie #motoryzacja #czujedobrzeczlowiek #pierwszeauto #auto ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • 176
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Joze: nie mówię złośliwie ale dałeś się zrobić w balona handlarzowi. zamiast pokrowców kup zestaw foteli bo drogie nie są, daj do mechanika i sprawdź czy nie kupiłeś szrotu bo masz jeszcze możliwość go oddać. przebiegu nawet nie komentuję bo tyle to ten samochód zrobił w pierwsze 5 lat maksymalnie... następnym razem weź ze sobą mechanika z warsztatu na oględziny auta, dasz mu 100zł a przynajmniej nie przepłacisz tyle.
szerokości Mirku
@hpiotrekh Mam Corolle benzynowa 2004r. i 104.000 km na liczniku. Z czego ja robię okolo 9000 rocznie (jeden samochód w rodzinie) a poprzedni właściciel koło 6500 (jako drugi samochód) . Jak widać, da się podobne wyniki robić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@d4t4: @wycz: Skodzina Felicja mojego taty też jest '98, od nowości w rodzinie, 130k km nastukane, więc jest to możliwe, z tym że stoi przez 3/4 roku pod blokiem w sumie xD
@kirsen: mój dziadek ma poloneza z 2000 roku z przebiegiem <40kkm, więc wiem, że sie da. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie zmienia to jednak faktu, że łykanie bajek o mocnej chemii jest słabe xD No i przebieg też ma marginalne znaczenie w 20 letnim aucie.
Ja swego czasu kupiłem 20 letnią wtedy Vectre A za 3tys z przebiegiem 350kkm i kolejne 100kkm zrobila u nas, a miala