Wpis z mikrobloga

z łatwością się nauczyłaś olewać komentarze dzieciarni i opinie różnych ,,świętoszków", nie przejmować się epitetami, czy to jednak trudne i silisz się na maskę?


@alonso117: co ty mi tu ścierzysz? ni ładu ni składu do tego co napisałem, fejku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KarolinaXXX
Więcej przychodzi piwniczakow czy jednak normalnych facetów, którzy są nawet w związkac, ale z kłodami?

jeśli chcesz, żeby kolacja, taniec, kąpiel, masaż, nawet rozmowa były zmysłową grą wstępną, po której będzie seksualny finał, to płacisz więcej.


To ja to mam w domu i do tego dziewczyna wnosi pieniądze do wspólnego budżetu oraz mi gotuję, więc ja raczej z czegoś takiego nie skorzystam ;)
  • Odpowiedz
@KarolinaXXX miałam 99 procent pewności że to bait jak zobaczyłam wpis, ale od miejsca gdzie napisałeś, że dziewczynki sobie rysują w zeszycie waginy, to jest 100 procent. #!$%@? to była połowa objętosci moich notatek XD
  • Odpowiedz
@KarolinaXXX: te buty na 20 cm obcasie i/lub na koturnach, często dziewczyny się fotografują w takich, na zdjęciu też masz podobne. Dla mnie takie buty to minus dwa do atrakcyjności, - serio to się komuś podoba ?
  • Odpowiedz
@KarolinaXXX od którego roku życia przyjmujesz?
2. Jaki był twój najmłodszy klient?
3. Jaki najstarszy?
4. W gumie czy bez?
5.Masz konto na wykopie bez zielonego nicku
6. Ile masz zadań w tygodniu?
7. Są stali klienci?
8. Myślisz że pierwszy raz z prostytutką to dobry pomysł?
  • Odpowiedz