Wpis z mikrobloga

Hej #nocnazmiana

Macie okazję zadać swoje pytania profesjonalnej prostytutce. Pracuję w Warszawie. Wyłącznie w hotelach.
Specjalizuję się w girlfriend experience i lekkiej dominacji. Cena od 800 zł za spotkanie do 4000 zł za wspólny weekend.Tak, mam konto na roksie. Tak, to ja na zdjęciu. Nie, nie zrobię #usunkonto

O co mnie zapytacie?
Pobierz KarolinaXXX - Hej #nocnazmiana

Macie okazję zadać swoje pytania profesjonalnej pro...
źródło: comment_S5IQkHlWM5NvrKZkB7VF0bzqswSeZTec.jpg
  • 320
Ale wy jesteście ograniczeni XD. Dla was seks to szczyt wszystkiego, najwspanialsza czynność, która powinna być celebrowana jak koronacja. No ale seks to tylko ruchanko (nie mówię tu o sferze związku i emocjonalnej) i niedość że ona czerpie przyjemność to do tego zarabia mnóstwo kasy. Serio, jak czasem czytam takie wypociny to nie mogę uwierzyć że to nie jest z zazdrości xD.
@KarolinaXXX
@kunewicz: Najpierw zapytam samą siebie o to, czy on znając prawdę będzie szczęśliwszy. Bo jeśli nie, to czemu miałabym unieszczęśliwić kogoś, na kim mi zależy?

O #!$%@?. Żeby być dziwką to chyba rzeczywiście trzeba chodzić z głową wyżej niż się sra, i ty to masz. Pewność siebie z bycia dziwką no nieźle. Tutaj odpadam. Jak w ogóle takie świństwo można komuś wywinąć? I co myślisz że będzie szczęśliwy jak się
@KarolinaXXX jeśli to nie bait to:
1) co skłoniło cię do podjęcia prostytuowania się?
2) czy pochodzisz z ubogiej/rozbitej rodziny?
3) czy miałaś kiedyś problemy z groźbami klientów albo ich żon/partnerek?
4) jaki przedział wiekowy klientów najczęściej korzysta z twoich usług? Wg ciebie czym mogą się zajmować w życiu?
5) czy masz świadomość, że to co robisz teraz w życiu odciśnie swój ślad w przyszłości?
6) czy ktoś z twojej rodziny/znajomych wie
Wolałabyś przyjąć sto koni wielkości jeża czy jednego jeża wielkości... dobra, może standardowe pytanie do AMA tutaj nie pasuje za dobrze


@Xune: Nie przyjmuję płatności w inwentarzu :P

Tak jak divy bardzo szanuje i nic do nich nigdy nie mam to to jest akurat kwestia, która powoduje i mnie lekki ból bupy xD


@DestroDevil: takie oszczędności powinna mieć większośc, coś w tym kraju jest nie tak z zarabianiem pieniędzy