Wpis z mikrobloga

Kochanie się z chłopakiem, a spowiedź

Na nudę w pracy pomaga mi zawsze forum katolickie. Dziś drogie dzieci zajmiemy się kur@#$niem logiki przez katoli, którzy wpierw ustalają zasady, a potem dokonują akrobacji myślowych by ich nie musieć przestrzegać.
#bekazkatoli #wiara #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow #ateizm #chrzescijanstwo #kosciol #neuropa
lakukaracza_ - Kochanie się z chłopakiem, a spowiedź

Na nudę w pracy pomaga mi zaw...

źródło: comment_WS5Kv9RsoCO3W0eckBJmH9j61YukxdSF.jpg

Pobierz
  • 178
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja powiem ze mi jest przykro ze kościół robi młodym ludziom sieczkę z mózgu.


@thestructor: Nikt nikogo do niczego nie zmusza. ¯\_(ツ)_/¯

Dziewczyna jest zadowolona ze swojego życia, chłopaka który ją kocha,


@thestructor: Kocha? Gdyby przez pół roku nie chciała z nim uprawiać seksu to na 99% by się z nią rozstał. Taka to miłość.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: krótka i błyskawiczna odpowiedź na pytanie bez czytania bełkotu kato-lafiryndy:

NIE! Spowiedź NIE MA SENSU. Żadnego! To nie te czasy, kiedy ksiądz we wsi musiał wszystko o wszystkich wiedzieć, żeby potem wieś orżnąć.
  • Odpowiedz
Kocha? Gdyby przez pół roku nie chciała z nim uprawiać seksu to na 99% by się z nią rozstał. Taka to miłość.


@manng: dajcie mi 10 takich zielonek a wypokowa doktryna liberalizmu etycznego zostanie zaorana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kocha? Gdyby przez pół roku nie chciała z nim uprawiać seksu to na 99% by się z nią rozstał. Taka to miłość.


@manng: U Katolików tak to jest. Ruchanie to podstawa udanego związku, jak u zwierząt.
Więc kościół musiał stworzyć jakieś dyrdymały, żeby te zwierzęta utrzymać w ryzach.
Dlatego czeka się do ślubu, dlatego też trzeba im wprost pisać i grozić, że wskakiwanie do cudzego łoża jest złe, bo sami
  • Odpowiedz
Inb4 nie dla aborcji, antykoncepcji i seksu, ale na wyjeździe na rekolekcje walenie w palnik i ruchanie po kiblach w ośrodku xD


@Myszoskocznia: ma pan dowud? czy kolejny znawca swiata tak jak ostatnio jeden z nich twierdzil, że w us navy na lotniskowcu wszyscy sie walą? a potem przyszed łmirek, który pływa z US navy i to wszystko pozamiatał do kosza?
  • Odpowiedz
Nikt nikogo do niczego nie zmusza. ¯_(ツ)_/¯


@manng: Nacisk społeczności jest pewną formą przymusu.
W pracy np. takie zachowanie podchodzi pod mobbing i jest ścigane.
  • Odpowiedz
U Katolików tak to jest. Ruchanie to podstawa udanego związku, jak u zwierząt.

Więc kościół musiał stworzyć jakieś dyrdymały, żeby te zwierzęta utrzymać w ryzach.


@loczyn: Nie mam sensu dyskutować z kimś takim.

Dlatego czeka się do ślubu, dlatego też trzeba im wprost pisać i grozić, że wskakiwanie do cudzego łoża jest złe, bo sami by na to
  • Odpowiedz
@manng:

Nikt nikomu nie grozi.

Jak to nie? Przecież to grzech ciężki, trzeba się wyspowiadać i obiecać poprawę inaczej nici z Nieba, a nawet może przyjdzie Piekiełko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To nie ma żadnych kar za
  • Odpowiedz
Jak to nie? Przecież to grzech ciężki, trzeba się wyspowiadać i obiecać poprawę inaczej nici z Nieba, a nawet może przyjdzie Piekiełko ( ͡° ͜ʖ ͡°) To nie ma żadnych kar za łamanie chociażby głównych 10. Przykazań?


@loczyn: To nie jest groźba, bo nikt nikomu nie nakazuje być w KK. ¯\_(ツ)_/¯

Za naciskiem na antyszczepionkowców stoi nauka i logika, a za naciskiem na biednych ludzi w małych miejscowościach i
  • Odpowiedz
Dla osób które zaraz napiszą że pierwszy miał rację.


@pozzytywka: Oczywiście, że pierwszy miał rację - spowiadasz się z czegoś, czego nie zamierzasz skończyć. W przypadku innych rzeczy jest wyraźna wola, że nie chcesz tego robić, a w przypadku współżycia jasno mówisz, że nie. Stąd w ogóle ksiądz nie musiał nic robić - według teologii katolickiej, wszystkie Twoje spowiedzi z udziałem tego grzechu są nieważne.

Do współżycia się przyczepił ale
  • Odpowiedz
Katolicy, ale wiecie, że jak ksiądz podczas mszy podnosi do góry złoty kieliszek z kawałkiem ciasta w środku, i nie wierzycie szczerze w to, że ten kawałek ciasta ZMIENIA się, nie metaforycznie tylko FIZYCZNIE, tak jak woda zmienia się w parę, w kawałek LUDZKIEGO CIAŁA w tym przypadku ciała Jezusa, to podważacie prawdę wiary i nie możecie uważać się za katolików? Tak jest w Katechizmie KK napisane. Sprawdźcie.
  • Odpowiedz
@Achaa jakoś nie wierzę, a na pewno nie w to, że ultra katolicyzm ma coś z tym wspólnego. Prędzej to, że nie chciała stracić dziewictwa. Nie ma szans żeby katolik pomyślał że s--s analny się nie liczy jako grzech. To chyba jakiś Urban legend i to rodem z protestanckiego USA. Tam nawet "śmieszna" piosenka o ruchaniu się w dupę dla Jezusa powstała. Może to być jakaś forma debilnego trwania w przekonaniu
  • Odpowiedz
@manng:

To nie jest groźba, bo nikt nikomu nie nakazuje być w KK. ¯_(ツ)_/¯

Powiedz to młodym ludziom w Polsce B chociażby.

A skąd ty wytrzasnąłeś te małe miejscowości? Czy tylko piszesz argumenty pod
  • Odpowiedz