Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 687
@robertx: ziomek, byłem lektorem-ceremoniarzem, ba! Duszpasterstwo młodzieżowe nawet, i takich pokładów hipokryzji ciężko doszukać się w innej grupie społecznej

Inb4 nie dla aborcji, antykoncepcji i seksu, ale na wyjeździe na rekolekcje walenie w palnik i ruchanie po kiblach w ośrodku xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@Myszoskocznia: no to niezłe rekolekcje xD
Ja jestem w mojej wspólnocie już od siedmiu lat, jakoś większość się stosuje do zasad które głoszą
  • Odpowiedz
@Myszoskocznia: Patrz, ja byłem na tyłu rekolekcjach i nigdzie nawet piwka nie dali, coś słabo trafiam ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pewnie coś w tym jest, że Kościół tworzą ludzie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Podobnie jak @Kordy: znam wielu Katolików którzy szczerze starają się żyć zgodnie z nauką Kościoła, i serio sprowadzanie ich do poziomu wpisów takich jak ten wyżej jest bardzo krzywdzące
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Kordy: u nas #!$%@? co drugi wpadki z karyna z grona lektorów. Jeden w seminarium siedzi a na Instagramie #!$%@? fot z laskami z klubów xDD
Także ten tsg
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Tylko, że to nie ta dziewczyna ustalała zasady. Nie jest to proste stosować się do wszystkich - szczególnie te dotyczące współżycia są dla młodych trudne. Ta dziewczyna ma dość dziwną podstawę, ale jednak szuka porady, więc może coś zmieni w swoim życiu.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Ale wiesz, że 18 letnie dziewczyny nie ustalają zasad Kościoła? A to, że próbują ominąć... Każdy w życiu chce, żeby było tak jak on chce. Dlatego ludzie łamią prawo, nie płacą podatków, kombinują gdzie się da.

@Myszoskocznia: Pozostaje mi współczuć, że masz takie przygody. Dziwne to rekolekcje, gdzie po nocach mieliście chęć chlać i się ruchać po kiblach, to brzydzi nawet niewierzących xD Polecam pójść do czegoś z bardziej
  • Odpowiedz
@lakukaracza_ mam znajomego, który jest katolem, w dodatku po teologii, niedawno poznał moją koleżankę i jakoś tak sobie przypadli do gustu. Gość, chyba nie chcąc popełnić grzechu ciężkiego, cały czas rucha ją w twarz ( ͡° ʖ̯ ͡°), a w dodatku chce się badać na hiva, bo kościół tak mówi.
  • Odpowiedz