Wpis z mikrobloga

#gry #wolfenstein #wolfensteinenemyterritory #enemyterritory #et
Koledzy może ktoś pamięta jak naprawdę nazywał się Wiesiek? Tyle lat się znaliśmy, a nigdy w sumie nie zapytałem o prawdziwe dane, chciałbym się dowiedzieć co u niego i czy wszystko ok, bo dotarły do mnie mam nadzieję nieprawdziwe wieści o jego śmierci. W ogóle ma ktoś z was kontakt ze starą gwardią? Najlepszy kontakt miałem z Legzzem z Uazni bo mieszkał blisko mnie i dupa. Z kriskiem z arsonists też miałem zajebisty kontakt. Z wiaderkiem razem zaczynaliśmy w anaemii, a później kontakt się urwał bo mu palma odbiła. A teraz w kontakcie jestem tylko ze Skylinem (slayersTeam) i... Winghavenem. Fajnie byłoby się dowiedzieć co u starych znajomych, a może nawet udałoby się zorganizować jakąś wspólną gierkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
@Dominias: jestes w kontakcie ze skylinem? On mial kiedys fragmovie, ktorego piosenka do dzis mi chodzi po glowie - moze ma je na swoim dysku i moze wrzucic na jakis upload?
@Dominias: z Kriskiem chodziłem do podstawówki i był moim bliskim sąsiadem chyba ze 20 lat - nie wiem czy dalej mieszka w Tychach ;). Wieśka tylko raz spotkałem na Lan Party Śląsk - nie wiem kiedy to było - 2005/6?

Ogólnie jakiś kontakt miałem ze większością śmietanką polskiej sceny choćby z samego faktu idlowania #wolfpl, redagowałem nawet ponad rok na esports.pl, own3d.pl, ba nawet miałem moderatora na pierwszym i największym
@ETplayer: @blacktyg3r: @posuck: podobno wiesiek od bardzo dawna ciężko chorował, niektórzy mówią, że miał SM, ale jeśli miałby SM to pewnie na taksie by nie jeździł także ciężko cokolwiek stwierdzić. Może gdybyśmy mieli jego imię i nazwisko to szło by się czegoś dowiedzieć