Wpis z mikrobloga

Chyba jednak jestem bardziej #lesbianboners niż #biseksualizm. Wysportowanych i zadbanych dziewczyn jest sporo, a jak się już jakiś facet zdecyduje na sport, to lezie na tę #silownia, #!$%@? jakieś odżywki z aliexpress, wstrzykuje syntol i myśli, że będę mieć kisiel w majtkach z powodu obwodu jego bicepsa, a pewnie nie jest w stanie przebiec nawet półmaratonu. XD
Nie tędy droga #mikrokoksy. Atleta =/= kulturysta.

#oswiadczenie #fitnessboners #jakzyc
Nick_Login - Chyba jednak jestem bardziej #lesbianboners niż #biseksualizm. Wysportow...

źródło: comment_SAGrkU7JbJvJCFD7bFV22VrataBHqfis.jpg

Pobierz
  • 20
@ma-slo: Dla mnie atleci to sportowcy, którzy podczas zawodów muszą wykazać się fizycznie, a nie estetycznie. Którzy mogą mieć mordę jak niewypał, ciało nieforemne, ale odpowiednie partie mięśni wyćwiczone pod daną dyscyplinę. Sama siła, same obwody to ciota i #!$%@? i zdania nie zmienię.
@Nick_Login: wielu z tych z nieforemnym ciałem czy mordą jak niewypał cały rok pracuje pod swój cel, pod jakieś zawody. jest to dyscyplina, której trzeba poświęcić praktycznie każdą godzinę dnia - diety, treningi. i co im da, że będą mieli facjatę jak Gossling skoro nie to jest oceniane? btw myślisz, że nie trzeba mieć dużej wiedzy aby wyglądać jak oni? co z tego, że kłują dupę jeżeli bez ogromu ich pracy