Wpis z mikrobloga

#modameska #fryzura #broda #wlosy #pomadowaglowa
Taguję # broda bo tu raczej ogarnięci panowie od owłosienia są ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szukam czegoś do układania włosów.
Mam włosy raczej nie za długie - bodajże 6cm. Zapuszczam.
Do tej pory używałem pasty beach boy z got2b xD W sumie jest bardzo fajna, bo i cały dzień wytrzyma, ale trzeba jej nakładać bardzo dużo. No i często trzeba przeczesywać włosy, bo jednak opadają.
Zaryzykowałem i kupiłem pomadę reuzel green, o niby średnim chwycie i średnim połysku. C--j, po kilku godzinach już nie trzymało, a różowa od początku narzekała, że wyglądam jakbym miał tłuste włosy xD Stąd szukam czegoś o matowym finiszu. A i ciężko się to zmywało, a że chodzę na basen bardzo często, to noszenie odżywki do włosów i szamponu za każdym razem na basen jest p--------e i wolałbym raczej sam szampon xD
Nie chciałbym płacić, powiedzmy, więcej niż te ~70zł za około 100g(tak jak za Reuzela, wyszło niecałe 60 z przesyłką za 113g).
Pytałem fryzjera do którego chodzę, ale on bardzo słabo się zna, bo strzyże raczej sebków. Mnie bardzo lubi strzyc i często testuje na mnie nowe rzeczy, ale specjalistą od męskich fryzur to on nie jest.
W skrócie: mocny chwyt, matowy finisz, ewentualna możliwość poprawy fryzury w ciągu dnia, bez skorupy, bez połysku. Znajdzie się coś?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BeDoEl: jedną z opcji do przetestowania dla Ciebie na pewno mógłby być layrite cement. Sam go używam i radzi sobie ze średniej długości włosami całkiem poprawnie, choć nie wszystkim podchodzi. Trzeba się liczyć również z tym, że nie daje on perfekcyjnie matowego wykończenia, włosy mogą się wydawać nieco tłuste, ale nie będzie z tym tak źle jak po zielonym reuzelu.

dużo było podobnych pytań na pomadowych świrach, więc również polecam
  • Odpowiedz
  • 0
@BeDoEl mi w pewnym momencie ani uppercut ani pomp nie był w stanie trzymać włosów(a co dopiero beach boy), więc po prostu używam pary pasta+trochę lakieru.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BeDoEl: tak jak wspomniał fister dobry będzie layrite cement clay. Ja ze swojej strony dodam jeszcze reuzela niebieskiego - mocny, matowy i łatwo się zmywa( jest na bazie wody)
  • Odpowiedz
@rrrrraz: Zapomniałem odpisać, kupiłem już tego reuzela i jest bardzo fajny. Czegoś takiego właśnie szukałem. Zapach mógłby być lepszy, bo ten podjeżdża mi maścią tormentiol xD Ale poza tym bardzo fajny.
  • Odpowiedz