Wpis z mikrobloga

Idziemy sobie obok siebie z #rozowypasek wałem nad Wisłą, kijkami machamy, ptaszki ćwierkają, wietrzyk wieje, dołem, po asfalcie rowerzyści sobie grzecznie jadą (pętla #gassy here ;-) No istna sielanka. Nagle skądś pojawia się ryk silników, to znowu ci cholerni krosowcy na motorkach bez tłumików. A niech sobie jadą, myśląc że oni też asfaltem. Nie, jedno #!$%@? postanowiło #!$%@?ć wałem, na pełnej szybkości, śmignęło tuż obok, zarzuciło debila, sypnął wyrwaną trawą i ziemią po nogach i uciekł. Mało się nie wywalił, a szkoda, cholera. Dobrze że #!$%@? kija w szprychy przypadkiem nie włożyłem, bo miałbym debila na sumieniu. I nie miałbym kijka ;-)
Pytanie do normalni #motocyklisci : czy możecie sami z takimi debilami zrobić porządek, czy wolicie mieć szarganą opinię właśnie przez takich gówniarzy?
##!$%@? #motocykle
  • 18
  • Odpowiedz
@cadwell: Przywracasz mi wiarę w porządnych motocyklistów. Już się nie #!$%@? ;-)
Ale żeby nie skończyło się na pogrożeniu paluszkiem. Niech im mamy schowają motorki do piwnicy na przynajmniej tydzień ;-)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MyNameIsNobody: gardzę takimi tak samo jak "mistrzami" "GP Chabówka" (czy jak się te raczysko nazywa - widizalem jakieś info o Chabówka Endurance i tak dalej...).

Nie jeżdżę może przepisowo, ale niektórzy przeginają pałę i to ostro - jak w sytuacji jaka opisałeś.
  • Odpowiedz
czy możecie sami z takimi debilami zrobić porządek


@MyNameIsNobody: dzisiaj jakiś debil w samochodzie przejechał przy mnie na czerwonym świetle, na pewno jesteś kierowcą, masz prawo jazdy - mógłbyś jakoś zrobić z takim debilem porządek?
  • Odpowiedz
@LittleBi: Proszę jaka czujna publiczność! Oczywiście, że mieli tłumiki, to że napisałem "bez tłumików" to taka moja licentia poetica, że tak powiem. Podpowiem Ci jeszcze, że na pojazd który tak hałasował nie mówi się motorek, a motocykl. (òóˇ)
  • Odpowiedz