Wpis z mikrobloga

@ArcziMiszcz:

serio teraz nie wiem i nie mowie ze mieli racje


To po #!$%@? się wypowiadasz? Najpierw kwestionujesz, powołujesz się na jakieś badania, potem się ze wszystkiego wycofujesz, i próbujesz zrównać swoje #!$%@? stanowisko ze stanowiskiem naukowców, opartym na faktach.
  • Odpowiedz
@Wojtek-bez-portek: xd serio trol z ciebie

zrozum dzieciaku ze badania robi sie po to aby cos sprzedac, w wiekszosci przypadkow, tak jak niegdys robiono badania soji, potem zrobiono znowu badania soji i wyszlo wrecz odwrotnie a dlaczego ano dlatego ze trzeba bylo sprzedawac juz co innego, wierzysz slepo w to co przeczytasz, ja wole miec swoje zdanie i wierzyc w to co sam uwazam za prawdziwe

a ze lyknales moja
  • Odpowiedz
@Wojtek-bez-portek: Ja #!$%@?. Koleś zaczyna z Tobą dyskusje i mówi "Ktoś kiedyś znany i ważny powiedział, że tak nie jest, ale nie wiem kiedy, gdzie i kto". Uwielbiam takie dyskusje.

Zresztą, gorsze są jednak niby sensowne argumenty opierające się na błędach poznawczych: (https://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_b%C5%82%C4%99d%C3%B3w_poznawczych dla zainteresowanych),
Są trudne do uniknięcia i sam się na nich często łapię, mimo wszystko mówienie, że "globalne ocieplenie nie istnieje bo u mnie jest zimno"
  • Odpowiedz
@Wojtek-bez-portek: może same w sobie modyfikowane rośliny nie powodują raka. Środki, którymi są opryskiwane, a których część zostaje w roślinie mogą być potencjalnie niebezpieczne. Nie ma zgody czy np. glifosat jest rakotwórczy.
  • Odpowiedz
@Jurix: ja napisze krotko?
politykom wierzycie? nie
to czemu wierzycie naukowcom? to są tacy ludzie jak my, których można kupić
globalne ocieplenie to fakt ale twierdzenie ze tylko z winy ludzi to bzdura
@ArcziMiszcz dobrze napisal ze klimat raz sie ociepla a raz ochladza
  • Odpowiedz
@Wojtek-bez-portek A jak udowodnisz, że homoseksualizm to nie choroba? Powiesz mi, że zebrało się stado lekarzy i naciskani przez aktywistów wykreślili homoseksualizm z listy chorób? Słaby argument. Skąd możesz wiedzieć czy GMO jest szkodliwe czy nie? Skoro coś nie jest do końca zbadane, głupie jest takie założenie. Tak samo azbest miał być kiedyś super wynalazkiemz który jest bezpieczny dla zdrowia. Jak potwierdzono, że teoria ewolucji jest faktem? Jak udowodniono, że ludzie
  • Odpowiedz
Efekt cieplarniany to fakt, starczy wpisać w google. W końcu 99% naukowców uznaje to za fakt, i nikt poważny poza patolami nie podważa.


@Wojtek-bez-portek: gówno prawda. Już od kilku lat nie mówi się o globalnym ociepleniu, tylko o zmianach klimatu spowodowanych przez człowieka.
  • Odpowiedz