Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wojtek-bez-portek: mówienie że chemia w żywności jest niezdrowa to skrót myślowy. Nie możesz zaprzeczyć że do żywności są dodawane składniki o wątpliwie pozytywnym działaniu, nawet niekoniecznie neutralnym
  • Odpowiedz
@lastro: Tylko, że większość osób tak właśnie by chciała leczyć, a nie słyszałam o żadnych przypadkach zakończonych powodzeniem. Przecież próby leczenia to barbarzyństwo, zniszczyli człowieka i tak samo można niszczyć ludzi teraz, zamiast dać im spokojnie żyć. Krzywdy nikomu nie robią tym, że kochają osobę tej samej płci.
  • Odpowiedz
@Deszczowski:
@Pouty:
@Janusz_Conway:
@lastro:

Jest to nieprawda, powtarzana często przez osoby, które ideologizują naukę. Homoseksualizm nie jest zaburzeniem z bardzo prostej przyczyny – nie powoduje psychopatologii, czyli zaburzeń psychicznych. Kiedy homoseksualizm uznano w XX wieku za chorobę, badania na ten temat były przeprowadzane wyłącznie na więźniach, którzy wykazywali tzw. homoseksualizm zastępczy. Stąd na długie lata zapanował błędny wniosek, że homoseksualizm to choroba. Dopiero gdy wykonano badania, w których porównywano zdrowych homoseksualistów z środowiska poza więziennego do zdrowych heteroseksualistów funkcjonujących normalnie w społeczeństwie zauważono, że nie ma między nimi istotnych
  • Odpowiedz
@wykopkami wyleczyć pewnie się nie da, bo psychika człowieka kształtuje się w młodym wieku. Jeśli wtedy miał złe wzorce, albo np słaby kontakt z ojcem to wtedy wykształca się w nim pociąg, szuka mężczyzny, którego w swoim życiu nie miał. To tak pokrótce. A nie, że pyk i rodzi się gejem.
  • Odpowiedz
@pedros92: W książce, którą ostatnio czytałam, seksuolog mówił o tym, że orientacja kształtuje się na poziomie płodowym. Wtedy chyba trudno jest mieć jakiekolwiek wzorce.

Ale żey wsadzac sobie nawzajem do dupska?


@lastro: Hmm, ja mówię o miłości, a tobie w głowie homoseksualny s--s. Wykop to dla mnie nie miejsce do dzielenia się takimi rzeczami, ale jest to w temacie, więc napiszę. Ja też lubię wsadzanie do dupska, mój
  • Odpowiedz
Czy Twoim zdaniem to normalne, że facet facetowi wsadza kutasa w dupe?

@lastro: tak, jeśli ktoś lubi, to moim zdaniem normalne, ale myślę, że nie wypada mi ingerować w czyjeś sprawy łóżkowe XD

Jakby chodził w sókience, to tez miałby wszystko zdrowe pod sufitem?

Właściwie to ksiądz też chodzi w sukience ( )
  • Odpowiedz
Czy może jeśli dupsko jest damskie, to już wszystko ok i można?


@wykopkami: Tak. I co z tym leczeniem? Przyznałaś mi racje?

: tak, jeśli ktoś lubi, to moim zdaniem normalne, ale myślę, że nie wypada mi ingerować w czyjeś sprawy łóżkowe XD


@hyperballad: Jak ktoś lubi z dziećmi, to też jest normalne i nie wypada ingerować w czyjeś sprawy łóżkowe? XD
  • Odpowiedz
@Pouty: widziałeś żeby gej zwabiał faceta podstępem czy podając się za kobietę żeby go wykorzystać seksualnie? Albo żeby nie umiał powstrzymać popędów?
Ja serio nie wiem, czy jest sens w ogóle ci tłumaczyć różnicę, jak niby dziecko ma ci świadomie wyrazić zgodę na s--s, no błagam XD
  • Odpowiedz