Wpis z mikrobloga

@ArcziMiszcz:

globalne ocieplenie to propaganda


Efekt cieplarniany to fakt, starczy wpisać w google. W końcu 99% naukowców uznaje to za fakt, i nikt poważny poza patolami nie podważa.

nie wszystkie szczepienia dzialaja,


Ale szczepionki działają, tak samo jak auta jeżdżą. To że nie każde jeździ, bo mały procent nie może, to nie znaczy że auta nie jeżdżą.

nie kazda zywnosc to chemia


Jakie żarcie to nie chemia?
  • Odpowiedz
@Wojtek-bez-portek: wiesz sie klocic o to nie bede bo zaden ze mnie ekspert ale widzialem niezalezne badania czy tam wywody tych co sie znaja i tak naprawde nie ma zadnego globalnego ocieplenia tak samo jak nie ma przeludnienia

naturalne jedzenie to nie chemia, znaczy mam na mysli sztuczna chemie a to pewnie ma byc podchwytliwe
  • Odpowiedz
@Wojtek-bez-portek: zadnych badan nie znam po prostu slyszalem rozmowy znanych i cenionych w tej dziedzinie i tam byly podawane rozne dowody na to ze zadne ocieplenie nie ostnieje bo jest to normalny proces od tysiecy lat oraz na to ze globalne ocieplenie wymyslono dla celow finansowych
  • Odpowiedz
@ArcziMiszcz:

: zadnych badan nie znam


To jak to z tobą jest?

ale widzialem niezalezne badania


Chociaż podaż co to za naukowcy uważają że efekt cieplarniany to kłamstwo? Czyżby Profesor Kowalski i doktor #!$%@?, ci od ewolucji?
  • Odpowiedz
@Wojtek-bez-portek: serio teraz nie wiem i nie mowie ze mieli racje czy inni maja racje, osobiscie uwazam ze globalne ocieplenie to wierutna bzdura albo inaczej ze jego niby grozny wplyw to bzdura bo ocieplanie klimatu a potem jego oziebianie to naturalny proces ziemi i tak bylo od zawsze, poza tym jeszcze nigdy nie musialem palic w piecu od wrzesnia do kwietnia wiec sory nie ma opcji zeby bylo cieplej, jest zdecydowanie
  • Odpowiedz
  • 277
@ArcziMiszcz

poza tym jeszcze nigdy nie musialem palic w piecu od wrzesnia do kwietnia wiec sory nie ma opcji zeby bylo cieplej, jest zdecydowanie chlodniej


#!$%@?
  • Odpowiedz