Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow

Spotykałem się z jedną laską przez jakiś miesiąc. Ogólnie gadka była raczej o fwb, bo ona po rozstaniu, a mi taki układ najzwyczajniej na świecie pasuje. No, ale powiedzmy, że coś tam zaczęło delikatnie iskrzyć i w sumie zaczęliśmy tak na poważniej rozmawiać, ale wciąż bez jakichś zobowiązań.

Ostatnie kilka dni #!$%@? byłem robotą do tego ona pojechała na weekend do rodziców, więc ostatnio widzieliśmy się w czwartek, a i kontakt był dosyć szczątkowy, bo poza krótkimi smsami nie działo się nic więcej. W międzyczasie umówiliśmy się wstępnie na dzisiaj wieczór.

W poniedziałek kontakt się urwał. Pisałem jakieś tam smsy i zero odzewu. Napisałem w końcu na messengerze i w smsie pytanie, czy spotkanie dzisiaj nadal aktualne i czemu się nie odzywa.

Budzę się z smsem: "Myślałam, że bardziej się zainteresujesz jak nie będę odpisywać, ale masz ciekawsze rzeczy do robienia, niż poświęcenie mi czasu. Nie marnujmy go sobie" xDDDDDDDDDDDDDDD

Ja #!$%@? xDDDDDDDDDDD

XDDDDDDDDDD


xDDDDDDDDDDDDDD


XDDDDDDDDDDDDDDD

XDDDDDDDDDDD
xDDDDDDDDDDDDD

xDDDDDDDDDDDDDDD

#zwiazki #truestory #coolstory #rozowepaski #wtf
  • 20
@Mack_Lanegan: no i? Raz ze laski tak robia i jesli nie jestes robakiem z piwnicy to powinienes to wiedziec, a dwa jesli faktycznie wy cos bardziej teges do siebie, a jest to poczatek znajomosci- gdzie czlowiek tym bardziej sie stara to powinienes jej napisac, ze masz duzo roboty i sorry, ale kontakt ograniczony.

Proste jak #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@poprostuzyj: no typowa zagrywka kobiet, które próbują lubią grać na emocjach xD
@utopjec: ciężko wysyłać smsy, jak się non stop prowadzi samochód, rozmawia przez telefon i spotyka z klientami, albo próbuje skupić na papierach, a w weekend stoi za barem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@utopjec: nic nie zmieniłem w swoim zachowaniu wobec niej, więc to raczej jej zaczęło zależeć i teraz próbuje mnie wciągnąć w gierki, bo pewnie zauważyła, że mam luźne podejście do sprawy
@poprostuzyj: kobiety dosyć mocno zmieniają swoje zachowanie w momencie, w którym zaczyna im zależeć. Też mam koleżanki bez żadnych podtekstów seksualnych, które są bardzo w porządku. Ona też była bardzo w porządku i bardzo wyluzowana na początku znajomości. Teraz
więc to raczej jej zaczęło zależeć i teraz próbuje mnie wciągnąć w gierki, bo pewnie zauważyła, że mam luźne podejście do sprawy


@Mack_Lanegan: myślę, że bardzo dobrze to interpretujesz, uważam że to może być coś w stylu shit-testu
@poprostuzyj: myślę, że w całkiem normalnym. Jest spora różnica między relacją koleżeńską, a relacją bardziej intymną. Zazwyczaj, jak się idzie z kobietą do łóżka to jej się coś przestawia w głowie i wielu moich znajomych to potwierdza. ¯\_(ツ)_/¯
@Mack_Lanegan nie wiem, w sumie nie chodzę z dziewczynami do łóżka, więc może mi brakować danych xd ale takie żenujące testy i smsy (zrozumiałam w końcu to słynne rozchodzenie zażenowania) to naprawdę XD nie wiem jak można być normalnym i robić coś takiego. Ale ja też stosunkowo często zderzam się z rzeczywistością w takich kwestiach, więc w żadnym wypadku nie będę robić za eksperta :D