Wpis z mikrobloga

@szczemat: Jeśli masz już jakąś kategorię prawa jazdy (obstawiam, że kat.B), to nie musisz robić kolejnych badań. Dowiedziałem się o tym dopiero po tym jak zabuliliśmy z kumplem po 150zł na niepotrzebne badanie xD
@Smitek serio? Skąd macie takie info? Z wydziału komunikacji? Posiadam kat. B i w szkole powiedzieli, że badania są obowiązkowe. Zadzwonię jutro do wydziału komunikacji i się dowiem :-) Dzięki!
@szczemat: Bo w WK mają Twoje badania na kat.B, a badania na kat. AM, A1, A2, A, B, B+E i chyba T, są takie same. Robisz kolejne badania dopiero na większe sprzęty z kat. C, D itd. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Yonda44: Ale to jest jedno badanie na te kilka kategorii xD Chyba, że każdy lekarz ma inny wzór tego świstka z badaniami i trzeba robić osobno na wszystko. Tego nie wiem.
@szczemat: Leć do WK i powinieneś się czegoś dowiedzieć. Jakby walili w #!$%@?, to gadaj, że chcesz zobaczyć swoje badania na kat. B, bo oni tam wszystko mają, a z tej kartki można coś wyczytać ( ͡º ͜
@Yonda44: No ja na obydwóch badaniach miałem zaznaczone właśnie te kategorie:

AM, A1, A2, A, B, B+E i chyba T

To były dokładnie takie same badania, i to drugie było zbędne. Jedyny tego plus był taki, że przedłużyłem sobie ważność kat.B o dwa lata.
@Smitek: Generalnie z badaniami na prawko jest tak, że jeden lekarz będzie sprawdzał wszystko po kolei a inny bez sprawdzania wystawi ci badania na prom kosmiczny. Najlepiej sprawdzić co jest w PKK.