Wpis z mikrobloga

Mirko, brać ją?
1300 PLN brutto raty miesięcznej...
85000 PLN zamiast 99000 PLN...
Nowiutka #mazda #mx5 2018, już płynie do Polski, ostatnia na stocku.
Rocznik 2018, sky energy, 160 KM, 2.0
Eh, dylemat, oczywiście drugie auto.
Co sądzicie? Warto?
Żona dała zielone światło.
Tylko kurcze mógłbym lepiej zagospodarować to 1,3k PLN...
Z drugiej strony to ostatni moment na takie auto, bo potem dzieciaki itd., poradzcie coś ( _)
#motoryzacja #kiciochpyta
Pobierz OsgnistyRydwan - Mirko, brać ją?
1300 PLN brutto raty miesięcznej...
85000 PLN zami...
źródło: comment_AWJUDtvZJrly3F63Lhm70HfmJa36O61G.jpg
  • 71
@OsgnistyRydwan: jeździłeś czymś takim już? To specyficzne samochody i jak się przymierzałem tak kupiłem 'duże' cabrio które teraz będę wymieniał też na coś pełnowymiarowego, jakoś mi nie podpasowało mx5 i inne mikrusy.
@xetrov: jeździłem, frajda z jazdy jest mega i w miarę wygodnie, wizualnie bardzo mi się podoba, a co tobie nie podpasowalo?
Jakie "duże" cabrio masz na myśli? Co wziąłeś?
Ja chcę wziąć auto w leasing, więc w grę wchodzą Max 4-5 letnie fury
@OsgnistyRydwan: w sumie pierdoła, ale lubię jeździć po zmroku, a mam dość wypalania mi oczu przez kogoś z tyłu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Poza tym jak najbardziej na plus, może poza tym, że się czułem dość klaustrofobicznie przy zamkniętym dachu.

Póki co to w ogóle nie ten poziom, w mx5 też celowałem stare bo to miało być pierwsze testowe cabrio. Teraz dopiero będę zmieniał albo na SC430
@xetrov: to zdecydowanie inne za wrażenie z jazdy w takich samochodach :) ostatnio miałem okazję polatać lexem Lc500, ooo panie. Dlatego stwierdzam, że chciałbym spełnić male Marzenie i pojeździć dalekim krewnym lexa, czyli mx5 :]
@OsgnistyRydwan: no to jak wiesz że Ci podpasuje to nie wiem nad czym się zastanawiasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja odpuściłem inny równie tani samochód dwa lata temu i jak dzisiaj mnie wyprzedzał (Megane RS i to własnie w tym wściekłym żółtym kolorze) to nadal mnie boli serce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@OsgnistyRydwan: swoją drogą ostatnio wyprzedzałem LC500 na A4 (śpieszyłem się, więc jechalem 200+ a on się toczył może 180) i dawno wyprzedzanie mnie tak nie stresowało bo wiedziałem, że w dowolnym momencie może mnie objechać ale na szczęście nie odebrał tego jako plamy na honorze.

Wygląda specyficznie, nawet nie wiem czy mi się podoba czy nie i czy czasem nie wolę zwykłego GS430 (ale ostatniego, starsze mają tragiczne wnętrze) pod kątem