Wpis z mikrobloga

Mirko, brać ją?
1300 PLN brutto raty miesięcznej...
85000 PLN zamiast 99000 PLN...
Nowiutka #mazda #mx5 2018, już płynie do Polski, ostatnia na stocku.
Rocznik 2018, sky energy, 160 KM, 2.0
Eh, dylemat, oczywiście drugie auto.
Co sądzicie? Warto?
Żona dała zielone światło.
Tylko kurcze mógłbym lepiej zagospodarować to 1,3k PLN...
Z drugiej strony to ostatni moment na takie auto, bo potem dzieciaki itd., poradzcie coś ( _)
#motoryzacja #kiciochpyta
OsgnistyRydwan - Mirko, brać ją?
1300 PLN brutto raty miesięcznej...
85000 PLN zami...

źródło: comment_AWJUDtvZJrly3F63Lhm70HfmJa36O61G.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OsgnistyRydwan: podejrzewam że tak, ale póki co LC500 jest dla mnie poza zasięgiem, aktualnie zastanawiam się, czy na pewno stać mnie na coś za połowę jego ceny (Stinger V6). Może kiedyś.

Powodzenia z Mazdą, raczej nie będziesz zawiedziony.

Jeśli nadal masz wątpliwości to wyobraź sobie, że mogłeś np. za to mieć gołego Passata, niezły deal, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@OsgnistyRydwan: no raczej nikt tego nie bierze na pierwsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Też mam jakieś normalne V6 do dłuższych tras, choć bagażu wchodzi niewiele więcej bo to też coupe.

Bierz i nie bój sie, w takiej mx5 przecież nie bardzo nawet jest cokolwiek drogiego co może się zepsuć, jak wiesz, że będzie się dobrze jeździć to chyba nie ma większych minusów.
  • Odpowiedz
@OsgnistyRydwan: raz żyjesz, to nie są jakieś straszne pieniądze, a nawet jak się okaże że to nie to i sprzedasz za jakiś czas to lepiej nieco stracić i to wiedzieć niż męczyć się jak ja z tym RS-em ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@OsgnistyRydwan: bierz, zawsze bedzie marzenie do przodu.
ja uwielbiam mx5 z ok 2002, ta seria. nowa - za futurystyczna, jak zawsze Mazda pokazala mega klase. fura jest super, ale mi starczyla by ta z 2002.
  • Odpowiedz