Wpis z mikrobloga

  • 5
@ArtWrt147: kiedyś gej był zboczeńcem i dla każdego było to obrzydliwe. Teraz nagle to normalne. Za pare lat normalnym będzie seks z dziećmi i ze zwierzętami. Zobaczycie. Lewactwo doprowadzi do zagłady cywilizacji. Im kraj bardziej lewicowy tym więcej gejów i lesbijek. Dziwne co? Jak zboczenie nie jest piętnowane to nagle każdy zaczyna "eksperymentować".


@ethics Myślę że starożytni Grecy i Aleksander Wielki mogli by się z tobą nie zgodzić
  • Odpowiedz
@noniechtakzostanie:
Daj linki do badań neurobiologicznych i genetycznych które JEDNOZNACZNIE wskazują (czyli wszelka korelacja odpada), że homoseksualizm jest czymś z czym się rodzimy, JEDNOCZEŚNIE jest on różny od innych zaburzeń czy "odmiennych" preferencji seksualnych.

Jeżeli takie badania istnieją i z homoseksualizmem się rodzimy, to na podstawie neuroobrazowania i sekwencjonowania genomu jesteśmy w stanie określić czy ktoś będzie homoseksualistą tuż po jego urodzeniu.

Przy okazji, chciałbym zobaczyć też linki do badań,
  • Odpowiedz
@PanCzlowiek: Wpisz w google, youtube i idź do biblioteki. Unikaj źródeł typu fronda, a nie zginiesz. To, że chcesz sobie zobaczyć linki do badań dot. seksu oralnego i analnego to Twoja sprawa, je Ci źródeł szukać nie będę, colego.

Wrzuciłem kilka linków w jednym z pierwszych moich komentarzy.
  • Odpowiedz
  • 4
@ArtWrt147: jesteś homo, że tak zaciekle bronisz tej grupy społecznej? Jaki macie w tym interes, że tak prężnie hetero działają na rzecz homo. Czy jesteście jakimiś agentami wysłanymi przez Merkel aby zniszczyć białą cywilizacje?


@ethics Lol, zakładaj foliową czapkę i leć szukać lepszych teorii spiskowych niż trolle Merkel na wykopie.
  • Odpowiedz
@noniechtakzostanie: Długo szukałem takich badań i żadnych nie znalazłem, bo takowych nie ma. Są wykazujące jakieś tam korelacje z genami czy obszarami w mózgu, opierały się na interpretacji (nie ma możliwości wyizolowania 'orientacji' czy preferencji seksualnych jako cechy dającej się zbadać czy to genetycznie czy neurologicznie) i charakteryzowała je niska próba statystyczna (kilkaset osób max.). Równie dobrze można zrobić badania z osobami lubiącymi pikantne żarcie i poszukać prawidłowości, a wynik
  • Odpowiedz
Jak geje to nie zboczeńcy? A potrafią spłodzić dzieci aby założyć rodzinę?


@ethics: po pierwsze - wielu zboczeńców (nawet powiedziałbym - większość) - potrafi spłodzić dzieci i ma rodziny. Jakby tak nie było, to nie byłoby problemu z pedofilią w rodzinach, czy z dziećmi po gwałtach. W jaki więc niby sposób miałyby te fakty świadczyć o byciu (bądź nie) zboczeńcem?

Po drugie - geje zwykle potrafią spłodzić dzieci, tylko nie z innym gejem. Z resztą to kwestia czasu - technologia pewnie wkrótce na to pozwoli, i co - staną się nagle
  • Odpowiedz
@rekoj: no i co typie o co ty masz ból dupy? czy oni komuś przeszkadzają? widać, że są szczęśliwi i dzieciaki też, więc stul pysk piwniczaku i trochę więcej zrozumienia :)
  • Odpowiedz
Szczerze wam powiem, że ja po prostu tą "miłością" się brzydzę (nie z żadnych przekonań, naturalnie to wychodzi) i nie potrafię patrzeć na homoseksualizm w środowisku, ale... jeśli statystyki, pokazują, że dziecko potrafi się normalnie, ba, nawet lepiej niż w domu dziecka czy patologicznej rodzinie rozwinąć - nic mi do tego i się w to nie wtrącam. Żyję własnym życiem, robię to co JA chcę i nie patrzę na innych ludzi. Całkiem
  • Odpowiedz
@PanCzlowiek: Oczywiście. Ludzie homoseksualni celowo wybierają wiązanie się w takich konfiguracjach, żeby osoby Tobie podobnie mogły ich szkalować. Jeśli masz problem z tym co dwoje dorosłych ludzi, którzy mają w nosie różne dogmaty różnych religii za obopólną zgodą robią coś w łóżku, to trzeba wyizolować gen odpowiadający za takie #!$%@? z genomu.
  • Odpowiedz
Naukowcy (m.in. Mark Regnerus, Douglas W. Allen) wskazują, iż


@turtelian: Naukowcy xD Regnerus to socjolog - jego 'badania' były obalane, gdyż miały zwyczajne błędy metodologiczne. Allen to ekonomista. Zapraszam do zbioru 75 badań pokazujących, że nie ma przeciwwskazań, aby pary jednopłciowe wychowywały dzieci:
http://whatweknow.law.columbia.edu/topics/lgbt-equality/what-does-the-scholarly-research-say-about-the-wellbeing-of-children-with-gay-or-lesbian-parents/

'Przekonanie, że dzieci potrzebują zarówno matki, jak i ojca nie znajduje potwierdzenia w badaniach naukowych. Nie wykazano, żeby orientacja seksualna lub tożsamość płciowa rodziców miały
  • Odpowiedz