Wpis z mikrobloga

@turtelian:

Despite three decades of research on gay parenting, social scientists cannot conclusively determine whether children raised by homosexuals develop differently, for better or worse, than those raised by heterosexuals.


http://www.latimes.com/nation/politics/politicsnow/la-na-surrogacyside1xoct30-story.html

In 2001, Judith Stacey and Timothy J. Biblarz, then sociologists at the University of Southern California, published a review of 21 previous studies of the children of homosexual parents (most of them lesbians). Almost uniformly, they wrote, the research found
  • Odpowiedz
@ethics: ?? Co ma zboczenie do umiejętności rodzenia dzieci? Ty chyba nie wiesz co to jest zboczenie seksualne...
Btw, jeśli adoptowane, to prawdopodobnie nie może żyć ze swoją rodziną
  • Odpowiedz
cannot conclusively determine whether children


@Aeny: > cannot conclusively determine whether children
nie wysnuto wniosków =/= nie ma roznicy w wychowaniu
po za tym 1 badanie to nie badanie tak samo jak jeden przyklad to nie badanie
A tak jak mowie sa tez badania mowiace o tym że takie dziecko jest krzywdzone
oraz badania o tym ze odsetek patologii jest kilku krotnie wyzszy

Ale we wszystkich tych badaniach są duże błędy
  • Odpowiedz
@ArtWrt147: Zboczeniem jest wszystko inne niż normalny seks z kobietą. Jeśli facet potrzebuje innemu facetowi wsadzić w dupę aby osiągnąć podniecenie seksualne to chyba jest to zboczenie? Pytanie do ciebie za 100 punktów. Czy oddałbyś do adopcji swoje dziecko pedofilowi, zoofilowi, nekrofilowi (inne zboczenia seksualne).
  • Odpowiedz
@ethics: Pytanie trochę z dupy, bo nie oddałbym swojego dziecka do adopcji w ogóle. Ale jakbym musiał, to nie miałbym problemy żeby poszła do parki gejów.
A stawianie homoseksualizmu na równi z pedofilią jest niskie, żałosne i ignoranckie. Dowodzi że nie masz bladego pojęcia o czym mówisz. Homoseksualizm jest orientacją, nie parafilią. Koniec kropka. Kłócąc się z faktami dołączasz do jakże szlachetnego grona płaskoziemców, kreacjonistów młodej Ziemi i homeopatów.
  • Odpowiedz
@ethics: ale Ty jesteś upośledzony XDD
Oni mają matki. Obaj mężczyźni się rozwiedli i zaczęli się ze sobą spotykać. Sąd jednemu przyznał pełną opiekę, a drugiemu 50/50 z matką.
  • Odpowiedz
dom widać że nie jest jakiś biedny, wszyscy na zdjęciu uśmiechnięci


@TurtleHerd: no i pyk. rodzinka idealna :D

Para lesbijek zamordowała dwulatka. Maluch był katowany miesiącami i zmuszany m.in. do jedzenia psich odchodów

Para pedofilów zapłaciła 8 tys. dol. za chłopczyka, którego adoptowała i wykorzystywała seksualnie, a nawet oddawała innym pedofilom

Szkocka policja rozbiła grupę pedofilów. Działacz gejowski, który żądał prawa do adopcji, dostał dożywocie


na zdjeciach pewnie tez sie usmiechali.
  • Odpowiedz
@ethics: Nie. Według mnie seks przed 18-tką jest w ogóle nieodpowiedni, bo do tego powinno się dojrzeć, a prawo Polskie w tym względzie mnie zawodzi bo wiek przyzwolenia jest od 15 lat (więc twój przykład jest z dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°))
Dzięki wielkie że podejmujesz za mnie decyzję o tym co myślę, fajne argumenty.
  • Odpowiedz
@TurtleHerd: jasne! i tu sie z Toba zgodze. sa pewnie pary homo lepsze od hetero (pewnie mogłabyś mnie zasypać podobnymi przykładami zezwierzęcenia par hetero)

tylko ze twoj argument, ze oni tacy szczesliwi bo usmiechnieci na fotce byl dla mnie niedorzeczny. tylko tyle ;)
  • Odpowiedz