Wpis z mikrobloga

@wyjde_z_przegrywu:ale po co ci to skoro i tak mówisz że się nie odezwiesz do żadnej laski pierwszy ?

najłatwiej wśród znajomych lub znajomych znajomych, jak nie masz znajomych to najpierw poszukaj znajomych tak się to kręci w większości przypadków i bez tego jest ciężej ale nie tragicznie, jak zaczniesz sapać że cię znajomi opuścili albo wszystkie zajęte i akurat nie mają żadnej wolnej koleżanki (niemożliwe) to najpierw znajdź innych.

jeśli nie
@MieszkoPierszy: nie mam znajomych. Pajacowac nigdy nie bede. Z reszta piszemy o teoretycznym brzydalu z charakterem. Tramwaju/ulicy? Dwa lata temu brzydal z anonimowych pytal jak zareagowalyby rozowe na zagadanie brzydala. Odpowiedzi byly jednoznaczne; zostalby zbyty. W knajpie/klubie to samo. Tam liczy sie wyglad, to tinder na zywo. Moje hobby to granie i ogladanie.
Dwa lata temu brzydal z anonimowych pytal jak zareagowalyby rozowe na zagadanie brzydala. Odpowiedzi byly jednoznaczne; zostalby zbyty


@wyjde_z_przegrywu: dowód anegdotyczny bo dwa lata temu na anonimowych banda stulejarzy podszywających się pod kobiety tak napisała, wykop a życie to diametralnie różne sprawy i społeczności. Na wykopie siedzą bardzo specyficzni ludzie, może zacznij szukać laski na 4chanie?
@MieszkoPierszy: banda stulejarzy z rozowymi kontami od x miesiecy/lat. Anonimowy to byl OP. Charakteru nikt przez brzydote nie pozna. Jedynie sie liczy wsrod osob, ktore go poznaly czyli dlugich znajomych. Na tinder3/ulicy/klubie nikt go nie pozna. To tak jak zul co do Ciebie zagada, interesuje Cie jego charakter?
@wyjde_z_przegrywu: na tinder nie ma szans, na ulicy i w klubie ma ale te trzy opcje nie są najlepsze bo masz 1 minute na zamknięcie dealu więc ciężko nadrobić charakterem, w innych miejscach dużo łatwiej a przez znajomych najlepiej a tam charakterem wszystko nadrobisz
@MieszkoPierszy: nie ma szans na ulicy. To jest nekanie, rozumiesz? Wieksza ma juz na tinderze bo moze jakas brzydka sie trafi i zna jej zamiar (chec zwiazku/seksu), ma jakies info z opisu. To, ze wsrod znajomych ma jakies znaczenie juz opisalem w swoim temacie. Na tinderze/klubie/ulicy nie ma znaczenia. Psychopatyczny Chad nie bedzie mial zadnych problemow, mimo, ze jego charakter to koszmar
Jak z kims pisze na wykopie to cos o nim wiem, chocby tyci tyci.


@wyjde_z_przegrywu: Znowu laczek z logiki. Na ulicy widząc kogoś również już coś wiesz. Choćby wygląd znasz, a to już wiedza. Do tego jeśli osoba ma jakieś wisiorki, koszulkę identyfikującą ją tak czy inaczej - okazuje się że ją znasz!

Zycze powodzenia w zyciu


@wyjde_z_przegrywu: Z tego co czytam Was obu to @MieszkoPierszy radzi sobie zdecydowanie lepiej!
@Piesu_: niech pomysle? odpowiedz jest bardzo prosta ; maja wymagania z dupy. Do 30lv ludzi sie takowa, ze bedzie miec Chada 190cm z swietnymi wlosami, 2 samochodami, praca za 20k, 2 mieszkaniami, wakacjami co 3 miesiace a potem bierze co zostalo, @Eugeniusz_Zua: super ale wyglad to nie jest cos co czyni, ze ta osobe znam. Do znania konieczne sa tez takie detale jak znajomosc statu zwiazkowego (wolna czy nie). Tak
Do znania konieczne sa tez takie detale jak znajomosc statu zwiazkowego (wolna czy nie)


@wyjde_z_przegrywu: O tak. Bo nie można zagadać nie znając statusu związku - faktycznie!

ale udaja panow zycia


@wyjde_z_przegrywu: jesteśmy po prostu zadowoleni! Czy w Twoich oczach jestem Chadem czy normikiem mam to w dupie! Najważniejsze, że na swoje życie nie narzekam co przekłada się na kontakt z różowymi. Jesli chcesz możemy sobie nawet selfika na wykop