Wpis z mikrobloga

@Piesu_: nie, nie moze. Bo rozowego przegryw wynika z jej wlasnej woli. @MieszkoPierszy: zycze Ci powodzenia tak rozumiejac zasady. Jak czytasz jakies przepisy to tez interpretujesz je w odwrotny sposob. Nie znam, nie zagaduje=osoba jest mi calkowicie obca, nie wiem o niej zupelnie nic. Jak z kims pisze na wykopie to cos o nim wiem, chocby tyci tyci. Nie robie niczego czego nie robia rozowe=jesli rozowt zagada do mnie jak
@wyjde_z_przegrywu: w 10 sekund ani w 3 minuty nie da się odsiać stulejarzy.

Laska jak jest bardzo brzydka to ma pozamiatane. Facet nawet jak jest brzydki to nie ma znaczenia bo wszystko nadrobi charakterem, cahryzmą, pieniędzmi i innymi cechami, wystarczy nie być pipą jak niektórzy na tagu #przegryw

Gratuluję też RIGCZu ze względu na pomysł szukania związku na tinderze.
@wyjde_z_przegrywu: nie interesuje mnie że masz 0 matchy na tinderze, jak używasz aplikacji do ruchania będąc 30 letnim prawikiem (nie licząc prostytucji) to nie dziw się że ci nie wychodzi tym bardziej że tam jest z 80% facetów więc konkurencje masz sporą, najpierw spróbuj w normalnym życiu zanim się weźmiesz za serwisy nastawione na seks lub trzymaj się dalej prostytutek
normalnym zyciu? Gdzie 25+ typ po studiach pozna rozowego? Jest tylko internet


@wyjde_z_przegrywu: wszędzie, wśród ludzi, na pewno nie w piwnicy. czasem mi się robi smutno na moment jak widzę że ktoś może mieć tak wąskie pojęcie o życiu, ale zaraz mi przechodzi.

tobie faktycznie zostaje tylko internet z takim podejściem do świata, szukaj dalej na wykopie i użalaj się nad tym jak to zostałeś pokrzywdzony przez los bo dorosły mężczyzna
@wyjde_z_przegrywu: wśród ludzi - nie bede ci dawał konkretnych rad bo nie znam twojej sytuacji a poza tym masz 100TB rad na swoim ukochanym internecie włącznie z wykopem które już ignorujesz, no i zaraz mówiłbyś że normickie rady daje, nie dzięki, z resztą i tak z twoją złotą zasadą że nie wolno odezwać się do kobiety to nawet jakbyś był w burdelu to nic z tego nie wyjdzie.