Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi jak to jest z tymi kuchniami na wymiar. Zdecydowałam się na taką opcję bo myslalam, że dzięki temu elegancko i funkcjonalnie wykorzystam kazde miejsce w mojej małej kuchni. Natomiast pan który wykonuje mi projekt mówi mi że tam gdzie ja bym chciała szafkę jest problem bo musi być min 90cm a ja mam 75cm. Czy on nie może zrobić w takim razie mniejszej tej szafki? Myślałam że kuchnia na wymiar to kuchnia NA WYMIAR,dostosowana pod wymiary danej kuchni. Gdybym wiedziała to poszłabym do Ikei, tak samo musiałabym kombinować co tam wstawic. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#kuchnia #meble #stolarstwo
  • 94
@krisr: kurcze, powiem c,i że myślałam że kuchnia na wymiar to coś wspaniałego. Zrobią mi solidna kuchnie, taka jaka sobie wymarzyłam co do joty. Tym bardziej, że mam małą kuchnie, jeszcze w formie litery U, więc uznałam że nie będę bawić się w dopasowanie w Ikei tylko przyjdzie pan i zrobi mi pod mój wymiar i moja zachcianke. Trzymała mnie kasa ale uznałam że warto wyłożyć i cieszyć się wymarzoną kuchnia
@Krankola: Ja zrobiłem na wymiar z IKEI - po prostu ostatnią najmniej skomplikowaną szafkę dajesz do przeróbki żeby pasowała do wypełnienia ściany. Dzwiczki od niej też możesz przycinać i ładnie wykończyć. Tanio i ładnie. Jak masz trochę ogarniętego faceta albo sama zdolności koncepcyjno/techniczne jest to proste. Nie dawaj sobie wmówić bazdur.
Aha, i okapy to niepotrzebna strata miejsca. Jak nie masz dobrego komina i niedużo gotujesz to sobie odpuść.
@Krankola: Słuchaj jak robisz dobra kuchnie na wymiar to tez trzeba odpowiednio zapłacić a nie szukać kuchni na wymiar w cenie kuchni z IKEI. Inna sprawa kogo Ty tam znalazłaś ale jak robi kuchnie w takiej cenie to pewnie sam jej nie robi. A w IKEI czy innej Agacie kup kuchnie i zobaczysz jak będzie wyglądała za 2-3 lata. Meble z IKEI to straszny szit który ma ładnie wyglądać na pierwszy