Wpis z mikrobloga

  • 8312
Mircy kisnę w taksówce. Jadę z Januszem biznesu na lotnisko i wiezie mnie przez chyba wszystkie możliwe znane mu kółka żeby nabić kilometrów. Ciekawe jaką zrobi minę jak mu dam kartę firmową bo mamy ryczałt na tą trasę póki co trasa Mysłowice- Pyrzowice 140pln A jeszcze dobre 8km. xD
#januszebiznesu
  • 256
  • Odpowiedz
@bramborak: uwielbiam takich januszy. Ostatnio w Warszawie z centralnego do mordoru typ mnie przewiózł za ponad 100 zł. Trasa jak zawsze wiec musiał pompować kilometry. Typ się zdziwił jak w taksie zadzwoniłem na 112 i do jego korporacji. Nie dość ze nie zarobił to sam prezes Ele do mnie zadzwonił ze facet pracował dopiero drugi dzień i go #!$%@?.
  • Odpowiedz
@krzych0: ja u siebie mam Ubera oraz dwie korpo, na których nigdy się nie zawiodłem (a w przypadku mnożnika u tego pierwszego jest tam nawet taniej, ale trzeba 40 minut czekać xD).
  • Odpowiedz
@bramborak: No ok łapie ale pisałeś wcześniej, że dzięki temu, że macie umowę płacicie dużo niższe stawki niż rynkowe a tymczasem, wg. tego co napisałeś normalnie kosztuje w zależności od korporacji 100 - 130 zł a wy macie ryczałt na 120 zł to gdzie tutaj oszczędności ;)?
  • Odpowiedz