Wpis z mikrobloga

  • 8313
Mircy kisnę w taksówce. Jadę z Januszem biznesu na lotnisko i wiezie mnie przez chyba wszystkie możliwe znane mu kółka żeby nabić kilometrów. Ciekawe jaką zrobi minę jak mu dam kartę firmową bo mamy ryczałt na tą trasę póki co trasa Mysłowice- Pyrzowice 140pln A jeszcze dobre 8km. xD
#januszebiznesu
  • 256
  • Odpowiedz
  • 4390
@Ufo777 @mamajasia12 @pan-violaceus #!$%@? nastukał 167 zeta plus 5 ziko chciał za parking xD zdjęcie jak było jeszcze 165 zrobiłem fotę.
Miał taki ból odbytu, że jeszcze nie chciał elektronicznej karty klienta. Dzwonił do korporacji tam mu powiedzieli, że mam ryczałt 120pln i ma wziąć numer karty klienta. Jeszcze o nazwisko prosił bo na ufa elektronice.
bramborak - @Ufo777 @mamajasia12 @pan-violaceus #!$%@? nastukał 167 zeta plus 5 ziko ...

źródło: comment_r3dIm2m7JI9yzo0WPGGQtqunEpR57GFi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 3762
@salvador_w_dali Tak. Firma podpisuje umowę z korporacją i ustala ryczałtowe ceny za popularne trasy. Zazwyczaj są to kwoty dużo niższe niż rynkowa bo wiadomo efekt skali. Ale jak zamawiam przez aplikację dla Januszy wygląda jak każde inne zlecenie dopiero jak daje EKK jest moment prawdy.
Dlatego Janusza tak zabolało zamiast jechać najkrótszą i najszybsza trasą bo i tak dostanie tyle samo to mnie zawiózł przez takie wioski jakich jeszcze nie widziałem.
  • Odpowiedz