Wpis z mikrobloga

  • 8313
Mircy kisnę w taksówce. Jadę z Januszem biznesu na lotnisko i wiezie mnie przez chyba wszystkie możliwe znane mu kółka żeby nabić kilometrów. Ciekawe jaką zrobi minę jak mu dam kartę firmową bo mamy ryczałt na tą trasę póki co trasa Mysłowice- Pyrzowice 140pln A jeszcze dobre 8km. xD
#januszebiznesu
  • 256
  • Odpowiedz
@bramborak

Taka odrobina złośliwości na dzień dobry zawsze poprawia humor


Ja tu nie widzę żadnej złośliwości, to normalna sprawa zaskarżyć źle wykonaną usługę. Jak ktoś tu jest złośliwy to tylko on
  • Odpowiedz
@bramborak: skoro przewiózł Cię na około to ile by kosztowało gdyby pojechał najkrótsza trasą? Bo ten niby ryczałt dużo niższy niż cena rynkowa nie brzmi tak skoro różnica jest tylko 40zl.
  • Odpowiedz
w zimę jak były mrozy, to jakiś taksiarz chciał 100 zł za rozruch z kabla (w Warszawie) XDD O mało nie parskłem w telefon. W innym korpo mnie odpalili za 20 zł.


@Khaine: Straż miejska za darmo podjeżdża.
  • Odpowiedz
Straż miejska za darmo podjeżdża.


@01ab: słyszałem tyle o tym.. chciałem skorzystać raz i usłyszałem, że niestety nie ma jednostek w okolicy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@01ab: Wszystkie wozy mieli wtedy zajęte, bo dzwoniłem do nich. To był ten moment gdy było z -18 i padła połowa diesli w Warszawie ( ͡º ͜ʖ͡º) I mój benzyniak też, bo niestety miałem dosyć wyładowany akumulator.
  • Odpowiedz
@bramborak: Składaj skargę, takie zachowania trzeba tępić, bo one szkodzą nie tylko Tobie, ale też opinii samych taksówkarzy. Potem na wielu uczciwych ludzie krzywo patrzą. Przecież to nie jest nagminna sytuacja, sam wiesz, skoro często korzystasz.
  • Odpowiedz
  • 9
@bramborak jak to jest ze na ryczalt macie 120zl a ziomek wiozl cie tak bardzo na okolo za 160 to co on tyle nadrabial zeby jakies 20zl przyciac?
  • Odpowiedz