Wpis z mikrobloga

  • 8313
Mircy kisnę w taksówce. Jadę z Januszem biznesu na lotnisko i wiezie mnie przez chyba wszystkie możliwe znane mu kółka żeby nabić kilometrów. Ciekawe jaką zrobi minę jak mu dam kartę firmową bo mamy ryczałt na tą trasę póki co trasa Mysłowice- Pyrzowice 140pln A jeszcze dobre 8km. xD
#januszebiznesu
  • 256
  • Odpowiedz
#!$%@? nastukał 167 zeta


@bramborak: uff, całe szczęście, że to licencjonowany taksówkarz który nawet nie spróbuje Cię oszukać ani naciągnąć, wyobraź sobie co by się działo w takim Uberze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nerka pewnie by poszła jak nic.
  • Odpowiedz
  • 668
@weglowy No niestety rozwoju sytuacji już raczej nie będzie chyba, że Janusz źle spisał numer karty klienta wtedy dopiero będzie kwik jak mu korporacja nie zapłaci ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@bramborak: pewnie, że jest słaba bo to oszustwo. W takim wypadku posiadanie takiego obrazka w samochodzie to czysta hipokryzja i mnie jako katolika strasznie to #!$%@?. Potem ci ktoś powie, że wszyscy katolicy tacy są. Tak jak widziałem typa udającego żula w Watykanie przed wejściem na plac św Piotra... to już trzeba mieć tupet.
  • Odpowiedz
Ciekawe jaką zrobi minę jak mu dam kartę firmową bo mamy ryczałt na tą trasę póki co trasa Mysłowice- Pyrzowice 140pln


@bramborak: Szanuję, następnym razem nie będzie wiedział kogo wiezie i już normalnie pojedzie.

  • Odpowiedz
@bramborak to jak tak sobie myślę, że przeyebane mają tacy Janusze taksiarze co kursują Hel - Władysławowo. Gdzie tam odbić na tej mierzei helskiej na bok żeby dobić parę kilometrów frajerowi klientowi?
  • Odpowiedz
Mysłowice miasto obrzyganych żuli


@bramborak: znasz tą historię, że jak Padlewski się dowiedział że wygrał wybory prezydenckie to skoczył z okna, a jego następca Osyra jak się z sondaży dowiedział, że też wygra to się pociął i w szpitalu wylądował?

taki trochę lokalny #czarnyhumor xD
  • Odpowiedz