Wpis z mikrobloga

@yourij: ale #!$%@? 3 po 3

jak Padlewski się dowiedział że wygrał wybory


Stanisław Padlewski (lat 55, SLD-UP) wygrał pierwszą turę wyborów, wygrał drugą turę, został zaprzysiężony 18 listopada, brał udział w posiedzeniu Rady Miejskiej, przyjmował mieszkańców z problemami 27 listopada, wyskoczył 28 listopada. Faktycznie jak w mordę strzelił, dopiero co się dowiedział i tak się tym przejął.

a jego następca Osyra jak się z sondaży dowiedział, że też wygra to
Nie rozumiem Twojego komentarza.

Ten kurs to średnio 115pln według taksometru. Wybiło 167pln średnio znowu wychodzi nawet przyjmując 4pln/km jakieś 13km dalej. Uważam, że na trasie 36km zrobić trasę blisko 50km to dobry wynik.


@bramborak: zaraz, zaraz we wcześniejszym wpisie mówisz, że na tę kartę stałego klienta firmy umawiają się na niższe stawki, niż wynika z taksometru:

Firma podpisuje umowę z korporacją i ustala ryczałtowe ceny za popularne trasy. Zazwyczaj są
#!$%@? jak ja nie lubię jak ktoś plecie głupoty.


@carbyne: to był żart, tagów nie widzisz xDDD
wiem jak było... nawet koncert w knajpie odwołali wtedy z powodu pogrzebu
@carbyne: swoją drogą to do dziś pamiętam tłumaczenie wokalisty tydzień czy dwa tygodnie później...
Rzucił coś w stylu

nie zagraliśmy bo coś nam wypadło


ale to stare dzieje, Brody już nawet nie ma bo PKP ją wyburzyło :(
@carbyne: Weź sobie podzwoń pod te numery i zweryfikuj ten cennik. Nieaktualny. Kompletnie inne ceny, przede wszystkim nie uwzgledniaja zmian stref. Więc kasuj to i nie mieszaj. Mirek robi afere, ale cena jaką nabiło w taxi nie jest jakąś kosmiczną bo w wielu cennikach własnie tyle widnieje jako oficjalna. Oczywiście można taniej, ale 150-160 tak jak pisałem... normalna cena. Janusz to jest ten pasażer.
zweryfikuj ten cennik. Nieaktualny.


@widmo82: Oh, sorry, masz racje, jest jeszcze taniej!
Echo taxi (OP wspominał) nie ma teraz opłaty początkowej już 5 zł, tylko 4,5 zł; i nie 2 zł/km tylko 1,8 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do stref:
taryfa 1 - "Opłaty na terenie miasta Katowice"
taryfa 3 - "Opłaty poza miastami ościennymi dla miasta Katowic. Taksówkarz załącza strefę III poza pierwszym miastem ościennym
cena jaką nabiło w taxi nie jest jakąś kosmiczną bo w wielu cennikach własnie tyle widnieje jako oficjalna.


@widmo82: Pokazać ci mogę 10 cenników z Krakowa, w których widnieje taka cena, jakiej w życiu bym nie dał, bo jeżdżę z normalnymi korporacjami.

Tak to jest się dowiedzieć, że żyło się w błędzie tyle lat, że nie dociera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@marc1nek Tłumaczyłem wyżej. Cena którą moja firma ma nie jest najniższa gdybym jechał innym korpo ten kurs to 115 pln średnio. Janusz pocisnął grubo gdyby 1km kosztował 4pln to miałem podróż po wioskach 12-13km na trasie 36-38km uważam że to dużo.
@carbyne powtórzę bo masz problem ze zrozumieniem czytanego tekstu: to nie jest wygórowana cena. Jest dla wielu korporacji normalna cena. Ty podajesz najtańsze. ##!$%@?
@widmo82 ale @carbyne na rację już odrzucając najtańsze to i tak poleciał ponad 50pln. Ja tego pana czarno listowałem tzn już z nim nie pojadę odezwała się też na priv osoba odpowiedzialna za kontakty firmowe z tej korporacji gdzie podałem numer boczny.
Żadnej teorii spiskowej mówię jak było w tej dzień mnie rozbawiło wrzuciłem na mirko. Nie zamierzam szkalować kierowcy czy napawać się linczem.
Dwa razy pytałem czy ten pan aby na