Wpis z mikrobloga

Przez ten #!$%@? #zakazhandlu zagłosuje w tych wyborach tak, jak będzie PiS-owi przeszkadzało najbardziej , czyli na PO. W dupie mam resztę, jak zagłosuje na mniejsz partie go głos się może zmarnować. Ten przepis jest tak idiotyczny, wlurwiajacy i debilny ze mam nadzieje ze te pisowskie dzbany będą kiedyś jak ja teraz na kacu bez możliwości pójścia do sklepu. #!$%@? gnoje, a żeby ich swędziało i żeby nie mogli się podrapać. #polityka
  • 143
@a665321: Głosowanie na PO albo PIS nie ma sensu. Gdyby troszke więcej ludzi w ostatnich wyborach zagłosowało na SLD, KNP albo (tfu) Razem i jedna z tych partii dostałaby się do parlamentu, to PIS nie miał by większości i musiałby iść na kompromisy, musiałby się dogadywać i nie byłby w stanie przegłosować każdego idiotyzmu.
Tak działa nasza ordynacja i metoda d'Hondta. Wiecej głosów na PO zabrałoby PISOwi może kilku posłow. Zagłosowanie
@a665321 zagłosuj na PO, to w następnych wyborach będziesz głosował na PiS, bo Cię po w*rwi. I tak w kółko przez całe Twoje życie. Kurde z kim ja mieszkam w tej Polsce


@StormtrUper: Pamietam swoje #!$%@? za rządów PO i powiem szczerze, że tęsknie za nim ( ͡º ͜ʖ͡º). Natomiast nie musisz się obawiać, że na nich zagłosuję. Zawsze znajdę ciekawą alternatywę a głos na nich
@a665321: faktycznie straszne XD, może #!$%@? puste dzbany skoro korzystacie juz z kart płatniczych, blika itp. zaczniecie robić zakupy na pół lub cały miesiąc przez neta i przestaniecie tracić czas na chodzenie po marketach ...
@motaboy: O szok, że co? A Ty myślisz, że takie badania to na kim się robi?
Dzwonią do Twojego sąsiada i to jest właśnie ten badany. Skoro według Ciebe 56% z 1001 osób to 56% Polaków no to cóż.
Z resztą, każdy może sobie zamówić sondaż i każdy może go przedstawić w taki sposób w jaki mu wygodny.