Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie boli? Głupcy. PiS wciągnął ludzi w socjalizm. żeby wygrać z PiS (ale nie ze się ma kilka-kilkanaście procent jak konfa tylko masowo wygrać 40% w górę) trzeba ludziom głupim obiecać więcej niz PiS, choc wiadomo ze się tego nie zrobi bo budżet strzeli. Jest jedna partia która wprost planuje koalicje z PiS i jest to konfa(korwin nakreślił plany, Memcen mówi ze karty są na stole,bosak nie wyklucza i to już teraz mówią). I konfa najostrzej atakuje wszystkich którzy walczą z pisem a sama jest przedłużeniem ich rządów. Konfa wytknie ci każda niedoskonałość mimo ze jej główne postulaty to jak przyznał Memcen „żart”. Konfa dobrze wie ze Tusk nie wprowadzi takiego socjalu jak PiS, jak Tusk rządził to wydłużył wiek emerytalny i robił niepopularne reformy. Ale wygrana Tuska oznacza ze PiS nie będzie rządził a na to liczy konfa, wiec konfa atakuje zajadle KO. I taki kuc co niby chciałby niskich podatków głosując na konfe sprawia ze obecny system pisowski będzie trwał a konfe zadowoli realizacja zamordyzmu światopoglądowego, Memcen wprost powiedział ze bóg jest nad nim i jest najważniejszy i ma być karane obrażanie religi, a obniżenie podatków? To taki żart był. I te wszystkie dzieciaki myślą ze są antysytemowe a zafundują nam beton pisowosko-konfiarsko katolicko proruski jakiego jeszcze nie widzieliśmy.

#zalesie #polska #konfederacja #4konserwy #neuropa #polityka
  • 100
  • Odpowiedz
Jest jedna partia która wprost planuje koalicje z PiS i jest to konfa(korwin nakreślił plany, Memcen mówi ze karty są na stole,bosak nie wyklucza i to już teraz mówią).


@tangofoxtrot: konfa nie wyklucza koalicji z PO również o czym większość wykopków zapomina. Mentzen powiedział to jasno.
  • Odpowiedz
@tangofoxtrot: PO chciało dobrze, chciało pobudzić inwestycje, budować elektrownie, a #!$%@? się na przyjmowaniu uchodźców z Afryki xD
Jak ciemnym trzeba byłoby żeby zaprzepaścić 8 lat co najmniej tylko po to żeby sprowadzić kilka tysięcy uchodźców?
  • Odpowiedz
niekumaty jesteś. Zobacz konwencję i wyciągnij wnioski jakie są postulaty oraz co jest żartem. Użyj własnego rozumu. Serio.


Ja #!$%@?... Sekta d****i..
  • Odpowiedz
Mentzen powiedział to jasno.


@Chris_Karczynski: mówił też jasno że pieniądze z 500+ mu się należą i że pis oraz po należy zlikwidować ale ciężko wyczuć kiedy Mentzen żartuje. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Konfa dobrze wie ze Tusk nie wprowadzi takiego socjalu jak PiS


@tangofoxtrot: O czym ty mówisz? Przecież już nad głosowaniem kredytu 2% POwiaki chcieli przepchnąć 0%. O poparciu 13, 14, laptopów dla bombelków też może ci się zapomniało?
  • Odpowiedz
@tangofoxtrot: xD
Tak bo mądry to zagłosuje na donka przyjdzie lolo pindolo miro rychu zbychu i grzechu, pieniądze znikną wyjdzie rostowski
"Pieniędzy po prostu nie ma i nie będzie"
I znowu będzie dziadowskie państwo
Jaki pacjent xD
Wy od tego tvnu i onetu tracicie połączenia neuronów
  • Odpowiedz
@Dabliuem mordo, ja nie wiem czy kumatym można nazwac czlowieka co sobie po prostu posłucha konwencji wybierze sobie co mu się wydaje, co jest prawdą, na resztę zamknie oczy i zadowolony xD
  • Odpowiedz
korwin nakreślił plany, Memcen mówi ze karty są na stole,bosak nie wyklucza i to już teraz mówią


@tangofoxtrot: nigdy na nich nie głosowałem, ale byłem ciekaw tego waszego #!$%@?, bo na mirko nic tylko takie #!$%@?. Więc włączyłem sobie mentzena i bosaka i tam mentzen krzyczy, że żadnej koalicji z pisem nie chcą, dziennikarzyny znowu łgają i przekręcają. To ja nie wiem skąd wy to #!$%@? bierzecie. Skoro bezpośrednio u źródła
  • Odpowiedz
@tangofoxtrot: jup, czasem się zastanawiam kto jest bardziej oderwany od rzeczywistości, koleś ślepo wierzący w tv pis i zwolennik socjalu czy zwolennik segregacji rasowej i zamordyzmu, konfiarz. O tych drugich to bardzo źle świadczy że ich wrzucam do jednego wora z pisiorami.
  • Odpowiedz
konfa nie wyklucza koalicji z PO również o czym większość wykopków zapomina. Mentzen powiedział to jasno.


@Chris_Karczynski: a kto by chciał z konfa koalicję zrobić, to nie jest jednostronna decyzja ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
trzeba ludziom głupim obiecać więcej niz PiS,


@tangofoxtrot: tylko że to niezbyt działa, kto chce socjal to ma pis i widzi że "pis da". A KO zamiast powalczyć o normalnych ludzi to sie licytuje o patologię i staruchów
  • Odpowiedz